دانلود زیرنویس سریال Takt Op. Destiny 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Takt Op. Destiny 2021 ایالات متحده آمریکا از زمان ظهور D2s، یک گونه مهاجم که از یک شهاب سنگ سیاه که به زمین سقوط کرده است، در هرج و مرج بوده است. یک فرمان عمومی شهروندان را از پخش هر گونه ملودی منع کرد تا از تلفات بیشتر ناشی از نفرت D2s از موسیقی جلوگیری شود – حتی اکنون، در سال 2047، این ممنوعیت هنوز به قوت خود باقی است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس سریال Takt Op. Destiny 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Takt Op. Destiny 2021 تنها شکل دفاع بشریت در برابر D2 ها Musicarts هستند، زنان جوانی که قطعات موسیقی کلاسیک را نمایندگی می کنند. و هادی ها، کسانی که آنها را کنترل می کنند.

زیرنویس سریال Takt Op. Destiny 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Takt Op. Destiny 2021 تکت آساهینا، یک اعجوبه پیانوی دور، پس از یک حمله خود به خودی D2، خود را به یک رهبر ارکستر تبدیل می کند. همین حادثه، خواهر کوچکتر آنا اشنایدر، کوزت را می کشد و تاکت را با Musicart خود، Destiny، در تماس می کند. تکت و دستینی در کنار آنا در جستجوی وسیله ای برای تثبیت پیمان بین خود، سفری خطرناک را به سمت مقر سمفونیکا در شهر نیویورک آغاز می کنند.

زیرنویس Takt Op. Destiny 2021 - بلو سابتايتل

تکت برای رسیدن به شهر عجله دارد تا بتواند دوباره پیانو بنوازد، هر چند که شور و شوق او موجوداتی را که به آنها تحقیر کرده است جذب می کند. در همین حال، احساس وظیفه سرنوشت، گروه را در طول مسیر به دردسر می کشاند. آیا این سه نفر با یک مسیر آلوده به D2 و بسیاری از موانع دشوارتر در یک قطعه به شهر نیویورک خواهند رسید؟

دیدگاهتان را بنویسید