بیش از شش هزار قزوینی مشغول به کار شدند

بیش از شش هزار قزوینی مشغول به کار شدند

به گزارش ایلنا، علی شعبانی در گردهمایی مالکین و مدیران واحدهای صنعتی و تولیدی که در شهر صنعتی البرز برگزار شد، اظهار کرد: در شرایطی که دشمن با جنگ ترکیبی در همه عرصه‌ها از جمله اقتصاد وارد میدان شده است باید زمینه آن را فراهم کنیم تا صنایع دغدغه‌ای جز تولید نداشته باشند.

رئیس کل دادگستری استان قزوین افزود: رفع موانع حوزه تولید و صنعت بر عهده مسئولان اجرایی است و دستگاه قضایی استان نیز بر اساس اولویت‌های 10 گانه که از سوی مجموعه قضایی استان قزوین برای سال جاری تدوین شده از اقدامات قانونی دستگاه‌های اجرایی در این زمینه حمایت خواهد کرد.

وی تصریح کرد: شهر صنعتی البرز یکی از حوزه‌های تاثیر گذار در اقتصاد استان و کشور است و با ظرفیتی که دارد تکلیف ما را برای احقاق حقوق و اجرای عدالت سخت‌تر کرده است.

مقام ارشد قضایی استان قزوین در خصوص مشکلات وقفی شهر صنعتی البرز گفت: پیرو جلسات مستمری که در سال‌های گذشته با حضور نمایندگان قوا در استان و کارشناسان قضایی برگزار شد، مقرر شد موضوع اوقاف از طریق طرح شکایت در محاکم قضایی بررسی گردد، که این موضوع در جریان رسیدگی قرار دارد و به زودی اولین دادگاه آن نیز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/منبع:ایلنا

دیدگاهتان را بنویسید