آمریکا بارها در مقابل سپاه شکست خورده است

آمریکا بارها در مقابل سپاه شکست خورده است

ایسنا/البرز امام جمعه کرج با اشاره به اینکه برخی در صحبت‌های خود از لفظ سرباز وطن استفاده می کنند، افزود: ما چیزی به نام سرباز وطن نداریم و هر آنچه هست سرباز اسلام است چون اسلام جهان شمول است.

آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی همدانی روز چهارشنبه نهم تیر ماه در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید سپاه امام حسن مجتبی (ع) اظهار کرد: طی بیش از ۴۰ سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد، مهمترین نیرویی که مقابل آمریکا ایستاده و آن را زمین گیر کرده است نیروی سپاه بوده است.

به گزارش ایسنا وی با تاکید بر اینکه سپاه باید اقتدار و استقامت خود را در مقابل آمریکا حفظ کند، افزود: طی سال‌های متوالی آمریکا در مقابل سپاه شکست خورده و نتیجه این شکست های متوالی این بوده که  ترامپ، سپاه ایران به عنوان تروریست اعلام شد.

وی توضیح داد: بیش از چهل سال است نیروهای سپاه توانسته اند در منطقه امنیت پایدار ایجاد کنند که این چیزی جز ناکامی برای آمریکا و متحدانش به دنبال نداشته است.

وی اضافه کرد: نیروهای سپاه در دهه اول انقلاب توانستند در مقابل نقشه کودتا و جنگ ایستادگی کنند و با هدایت کشور به سمت خودکفایی اقتصادی، ایجاد پالایشگاه  و… باعث چند برابر شدن حرص آمریکا شدند.

وی افزود: سپاه از زمان آغاز تحریم تا کنون اجازه نداده مسئله کار و تولید در کشور تعطیل شود و با ایجاد راه آهن، جاده، گازرسانی و … ضربه‌های سختی به آمریکا وارد کرده است.

آیت الله حسینی همدانی توضیح داد: نیروهای سپاه در حوادث و بلایای طبیعی هم همواره با سرعت حاضر بودند و در کنار مردم برای کاهش آسیب ها و آلام خسارت دیدگان حضور داشتند.

وی با اشاره به اینکه سپاه توانسته اتحاد خوبی بین مردم و نظام برقرار کند، گفت: آمریکا منتظر است اتفاقی بیفتد تا بتواند بین مردم و نظام جدایی بیفکند ولی خوشبختانه تا کنون موفق نبوده است.

امام جمعه کرج توضیح داد: برخی با چهره موجه و با بیان زیبا به دنبال نفوذ در میان مردم هستند و اگر دقیق نباشیم ما را از آرمان ها دور می کنند.

وی با اشاره به اینکه برخی در صحبت‌های خود از لفظ سرباز وطن استفاده می کنند، افزود: ما چیزی به نام سرباز وطن نداریم و هر آنچه هست سرباز اسلام است چون اسلام جهان شمول است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید