یک پایگاه خبری به جمع رسانه‌های حوزه موسیقی پیوست

یک پایگاه خبری به جمع رسانه‌های حوزه موسیقی پیوست
عکس تزیینی است

پایگاه خبری تحلیلی «موسیقی نو» مجوز فعالیت خود را از هیات نظارت بر مطبوعات دریافت کرد.

 در بخش «درباره ما» این پایگاه اینترنتی آمده است:
«پایگاه خبری ـ تحلیلی «موسیقی نو» به طور رسمی کار خود را آغاز کرد. بهره گیری از تجربه و علمِ آگاهانِ حوزه موسیقی و استادان به نام، سرلوحه حرکت در مسیر دشوار پیش رو بوده و در ادامه نیز خواهد بود.
پایگاه خبری ـ تحلیلی «موسیقی نو» در تلاش است کمک هرچند خُردی در راستای بلندپایگی این هنر دیرینه داشته باشد. هنری که با اصواتی در دل طبیعت آغاز شد و امروزه یکی از پرتولیدترین، پرمخاطب ترین و پررونق ترین هنرها از هفت هنر شناخته شده در جهان است.
پایگاه خبری ـ تحلیلی «موسیقی نو» به هیچ نهاد، ارگان و سازمانی وابستگی ندارد و فعالیت آن مستقل اما در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران و دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
این رسانه موسیقی اعلام آمادگی کرده که آهنگ‌ها، آلبوم‌ها و موزیک ویدئوی علاقه‌مندان به فعالیت موسیقایی را که به تازگی شروع به فعالیت کرده‌اند و نیاز دارند آثارشان در فضای مجازی دیده و شنیده شود، منتشر کند.
«مائده غنیمی» صاحب امتیاز و مدیرمسئول این پایگاه خبری تحلیلی است. سردبیری آن را «میثم امیراصلانی» برعهده دارد و اعضای تحریریه «مریم رحیمی پور»، «مصطفی زارع» و «حمیدرضا ولیان» هستند. طراح و مدیرفنی هم برومند شکری است.»

علاقه‌مندان، هنرمندان و استادان حوزه موسیقی می‌توانند برای بازدید از بخش‌های مختلف این پایگاه که شامل اخبار موسیقی، موسیقی جهان، نقد و تحلیل، یادداشت، مقاله، گفت‌وگو، صندوق آهنگ، گرامافون (یاد و خاطره استادها) و … می‌شود، از طریق آدرس زیر به این پایگاه اینترنتی مراجعه کنند: https://moosighino.ir
منبع: ايسنا

دیدگاهتان را بنویسید