یوونتوس مقصر است نه رونالدو!

یوونتوس مقصر است نه رونالدو!

نزدیکان ستاره پرتغالی معتقد هستند حذف مقابل پورتو به خاطر سطح پایین یوونتوس اتفاق افتاد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، پس از سه سال ناامید کننده در اروپا، کریستیانو رونالدو و یوونتوس به فکر جدایی هستند.  ناکامی مقابل پورتو، سومین شکست متوالی پس از باخت برابر آژاکس و لیون در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا بود. این اتفاق یک شکست برای پیوندی بود که با هدف فتح لیگ قهرمان ایجاد شده بود که اکنون به جنجال در ایتالیا تبدیل شده است.

حفظ رونالدو (که دستمزدش از ۳۰ میلیون یورو عبور می می کند) هر فصل حدود ۸۷ میلیون یورو برای یوونتوس هزینه برمی دارد. این رقم بالایی است به خصوص که وضعیت این تیم در رقابت های اروپایی بهتر نشد. اکنون آندره‌آ آنیلی‌، رییس باشگاه به فصل نقل و انتقالات تابستانی فکر کند تا با چند بازیکن جدید قرارداد امضا کند. همچنین در رابطه با کریستیانو ابهام هایی به وجود آمده است.

در چنین شرایطی نزدیکان رونالدو از ستاره پرتغالی حمایت کردند. آن ها معتقدند کریستیانو مقصر حذف مقابل پورتو نبوده و یوونتوس در سطح خود ظاهر نشده است.

رونالدو در آخرین فصل حضورش در رئال مادرید بیش از سه فصل بازی در تیم ایتالیایی در رقابت های اروپایی گلزنی کرده است. همچنان آمار گلزنی ستاره پرتغالی با یوونتوس عالی است و او در ۱۲۱ بازی ۹۲ گل به ثمر رسانده است. با این حال این گل ها در لیگ قهرمانان کمکی به تیم نکردند. این موضوع ممکن است طرفین را قانع کند تا چند ماه دیگر با هم خداحافظی کنند.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید