ورود ۲.۷۰۰ تن گوشت قرمز گرم به بازار همدان

ورود ۲.۷۰۰ تن گوشت قرمز گرم به بازار همدان

به گزارش ایلنا از همدان، داریوش سرحدی با بیان اینکه پنجشنبه هفته گذشته یک تن گوشت قرمز گرم وارد استان شد، اظهار کرد: فردا و پس فردا نیز دو و نیم تن گوشت قرمز گرم وارد استان خواهد شد.

وی تصریح کرد: گوشت گوساله گرم به نرخ ۲۹۹ هزار تومان وارد شده و از طریق اتحادیه تعاونی کارکنان دولت، تعاون روستایی و فروش اینترنتی و مراکز بخش خصوصی توزیع شده و احتمالاً گوشت گوسفندی هم وارد خواهیم کرد.

سرحدی درباره وضعیت مرغ در استان نیز یادآور شد: کشتار مرغ در استان خوب شده و مشکلی در زمینه تولید وجود ندارد به‌طوریکه شب گذشته ۱۴۹ تن مرغ در استان کشتار و توزیع شده است.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان همدان اظهار کرد: جوجه‌ریزی در فروردین امسال تاکنون خوب بوده و تا پایان فروردین به یک میلیون و ۸۰۰ تا دو میلیون قطعه خواهد رسید.

وی با تأکید بر اینکه هنوز افزایش قیمتی در بحث مرغ اعلام نشده است، تصریح کرد: ملاک قیمت مرغ همچنان مصوبه تنظیم بازار کشور است و به تمامی مرغداران و کشتارگاه‌ها اعلام شده و در صورت عدم رعایت برخورد خواهد شد.

سرحدی درباره توزیع مرغ منجمد نیز گفت: از ابتدای فروردین تاکنون ۱۹۵ تن مرغ منجمد در استان همدان توزیع شده و در حال حاضر با توجه به اینکه حجم مرغ گرم خوب شده سعی می‌کنیم ذخایر استان را حفظ کنیم و در صورتی که نیاز باشد مرغ منجمد توزیع می‌شود.

انتهای پیام/منبع:ایلنا

دیدگاهتان را بنویسید