نصف شدن بیت کوین برای قیمت بیت کوین چقدر صعودی است؟ بحث کارشناسان

Just how bullish is the Bitcoin halving for BTC price? Experts debate

به گزارش روبی نیوز و به نقل از کوین تلگراف پانل اخیر در جشنواره بیت کوین سوان اقیانوس آرام با عنوان هوشمندانه “آیا چرخه های قیمت به نصف مزخرف هستند؟” در طول بحث، میزبان و بنیانگذار The Bitcoin Layer، نیک باتیا، از فرد تیل، مدیر عامل شرکت Marathon Digital، رالف زاگوری مدیر ارشد سرمایه گذاری سوان و اندی ادستروم مدیر محصول سوان خواست تا نظرات خود را در مورد اینکه آیا نصف شدن بیت کوین واقعا یک رویداد صعودی است یا خیر، به اشتراک بگذارند. فقط روایت دیگری است که سرمایه گذاران تازه کار به آن می پردازند.

در حالی که ممکن است عنوان پانل برای برخی آزاردهنده باشد، این پرس و جو برای همه انواع بیت کوین بسیار جالب است.
و سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال. باور مرسوم بسیاری در این فضا این است که نصف شدن عرضه بیت کوین یک پدیده صعودی است که پس از تکمیل، قیمت بیت کوین صعودی تقریبا سهموی دارد.

بروید و از هر دوستدار بیت کوین در مورد آنچه که در سال آینده بیشتر هیجان زده است بپرسید، و اگر در ابتدا به شانس تایید یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین اشاره نکردند، احتمالاً رویداد هاوینگ آینده را خواهند گفت. .

در حالی که عملکرد قبلی شواهد قانع‌کننده‌ای برای آنچه که ممکن است در نصف شدن بعدی اتفاق بیفتد ارائه می‌دهد، زیر سوال بردن ادعاهای طولانی مدت و انتظارات قیمتی برای دارایی‌هایی با نوسان بالا مانند بیت‌کوین احتمالاً کاری است که هر سرمایه‌گذار باید اغلب انجام دهد – به‌ویژه وقتی تعداد نزولی‌ها را در نظر می‌گیریم. حوادثی که در دو سال گذشته رخ داده است.

برای شروع بحث، میزبان Bhatia با این سوال که آیا نصف شدن محرک اصلی قیمت بیت کوین است یا خیر، وارد عمل شد.

دیدگاهتان را بنویسید