معرفی برخی از هتل های 4 ستاره در مشهد برای اقامتی لذت بخش

 

هتل های 4 ستاره مشهد کدامند؟

شاید به جرات بتوان گفت که اکثر ایرانی ها برای یک بار هم که شده به شهر مشهد سفر کرده اند. زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) به تنهایی می تواند اصلی ترین دلیل سفر به این شهر باشد. تعداد بسیار زیاد مسافران و زائران این شهر در طول تاریخ سبب شده است که مسئله گردشگری در شهر مشهد رشد و توسعه قابل توجهی داشته باشد. رستوران های متنوع، پارک ها و مجتمع های تجاری گوناگون، شهربازی های مختلف و تنها برخی از امکانات شهری موثر در جهت جذب گردشگر بیشتر به این شهر می باشند. توجه به افزایش ظرفیت پذیرش مسافر در این شهر، همواره جزو اولویت های مسئولین شهری مشهد بوده است. ظرفیت بالای سرمایه گذاری و لزوم توجه به افزایش نرخ پذیرش مهمان در این شهر، یکی از اصلی ترین دلایل پیشرفت صنعت هتلداری در مشهد می باشد.

برخی از خدمات هتل های 4 ستاره مشهد

هتل های 4 ستاره مشهد که در سال های گذشته بر تعداد آنها نیز افزوده شده است، با هدف افزایش ظرفیت اسکان این شهر در تمام طول سال آماده ارائه خدمات به زائران بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) هستند. اگر چه که هتل های 5 ستاره از قیمت بالاتری نسبت به هتل های 4 ستاره برخوردار هستند، اما بسیاری از هتل های 4 ستاره مشهد قابل رقابت با هتل های سطح بالاتر از خود نیز هستند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با برخی از بهترین هتل های 4 ستاره مشهد بیشتر آشنا شوید.

هتل 4 ستاره رز درویشی مشهد

هتل درویشی شهر مشهد با راه اندازی هتل 4 ستاره رز درویشی در چند سال گذشته، بار دیگر به عنوان یکی از برترین هتل های کشور بر سر زبان ها افتاد. این هتل تاپ از جمله برترین هتل های 4 ستاره مشهد می باشد که با داشتن طراحی و امکاناتی کاملا مدرن و باکیفیت، نظر هر مسافری را به خود جلب می کند. هتل رز درویشی با برخورداری از 107 اتاق که به گروه های زیر طبقه بندی می شوند، در ساختمانی 22 طبقه در خیابان امام رضا مشهد واقع شده است.

  • اتاق دبل (اکونومی- استاندارد)

  • اتاق دبل رضوان (اکونومی- استاندارد)

  • اتاق 3 تخته (اکونومی- استاندارد)

  • اتاق 4 تخته (اکونومی- استاندارد- رویال)

این هتل علاوه بر اتاق های ذکر شده فوق شامل اتاق های کینگ و وی آی پی نیز می شود. جالب است بدانید که هتل رز درویشی به عنوان یکی از بهترین هتل های 4 ستاره مشهد، در فاصله ای کمتر از 3 دقیقه تا حرم مطهر قرار گرفته و همین مسئله باعث شده تا ظرفیت خالی این هتل بسیار محدود باشد. البته سطح بالای خدمات و کیفیت مطلوب امکانات موجود در هتل نیز از دیگر عوامل موثر بر درصد اشغال بالای این هتل می باشد. جالب است بدانید که در قسمت روف گاردن این هتل که در طبقه 20 واقع شده است، می توانید نمای پاناروما از حرم مطهر را داشته باشید و یکی از خاطره انگیز ترین تجربیات سفر به مشهد را از اقامت در این هتل با خود به همراه ببرید.

 هتل 4 ستاره الماس 1 مشهد

یکی دیگر از هتل های 4 ستاره مشهد که از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار است و در موقعیت بسیار خوبی نسبت به حرم مطهر قرار گرفته، هتل الماس 1 مشهد می باشد. این هتل از مجموعه هتل های الماس مشهد به شمار می رود و البته نسبت به هتل الماس 2 از سابقه بیشتری برخوردار است. هتل 4 ستاره الماس 1 در ساختمانی 7 طبقه با 163 اتاق در نزدیکترین فاصله نسبت به حرم مطهر واقع شده است. این هتل با سابقه از انواع اتاق های دو تخته، سه تخته، سوئیت، اتاق های کانکت و وی آی پی برخوردار می باشد. با در نظر گرفتن تعداد نفرات و میزان هزینه ای که برای اقامت در نظر گرفته اید، می توانید نسبت به رزرو اتاق های این هتل اقدام کنید.

هتل الماس 1 امکان ارائه خدمات به صورت فولبرد (صبحانه، ناهار و شام) را دارد. فقط کافیست در زمان رزرو گزینه فولبرد را فعال کنید. نکته جالب در مورد این هتل، ساختمان هایی با دو بلوک مجزا از هم آن می باشند که مجموعه هتل را به وجود آورده‌اند. ضمنا بهتر است بدانید که قیمت اتاق های این هتل برای مهمانان خارجی بیشتر از نرخی است که به مهمانان ایرانی ارائه می شود.  

لطفا برای رزرو هتل و تور مشهد به سایت  irantravell24.com مراجعه فرمایید

 

دیدگاهتان را بنویسید