فراخوان جشنواره «سجاده‌های نور» منتشر شد

فراخوان جشنواره «سجاده‌های نور» منتشر شد

به گزارش ایلنا، ملیحه ملک‌زاده فرد با اعلام این خبر گفت: بیان اینکه عبادت، اطاعت و پیروی از فرمان‌های پروردگار است که انسان را به مقام قرب الهی می‌رساند.

وی اظهار داشت: تبیین آموزه‌های دینی و تربیتی اسلام و تأثیر آن در زندگی از اهمیت و ضرورت خاصی برخوردار است وکانون پرورش فکری استان در نظر دارد، در راستای تقویت و پرورش حس دینی در بین کودکان و نوجوانان و آشنایی بیشتر مخاطبان خود با فلسفه نیایش و عبادت، با بهره‌گیری ازتوان ادبی و هنری اعضا و مربیان مراکز جشنواره سجاده‌های نور را برگزار کند.

مدیر کل کانون استان با اشاره به اینکه این جشنواره در دو گروه سنی کودک و نوجوان برگزار می‌شود، افزود: علاقمندان در این گروه‌های سنی می‌توانند آثار خود در سه بخش معرفی کتاب در قالب فیلم 4 دقیقه‌ای، عکاسی و عکس نگار را  تا  بیستم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ از طریق هر یک از پیام رسان‌های شاد، بله و ایتا به آدرس @kpf_ard با ذکر مشخصات و شماره تماس به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

ملک‌زاده فرد خاطر نشان کرد: انتخاب موضوع محدودیتی ندارد و تولید آثار می‌تواند در ارتباط با هر یک از اعمال عبادی از جمله اقامه‌ی نماز، حضور در نماز جمعه و جماعت، افطاری، دعا و نیایش شب‌های قدر، شرکت در مراسم راهپیمایی روز قدس، نماز عید فطر باشد.

وی یادآور شد: این جشنواره پس از جمع‌آوری آثار و داوری بخش‌های مختلف نیمه اول خردادماه با معرفی و تقدیر از برگزیدگان به کار خود خاتمه خواهد داد.

انتهای پیام/منبع:ایلنا

دیدگاهتان را بنویسید