ضرورت آمادگی مرزبانان برای حفظ نظم و امنیت مرزها طی نوروز ۱۴۰۰

ضرورت آمادگی مرزبانان برای حفظ نظم و امنیت مرزها طی نوروز ۱۴۰۰

فرمانده مرزبانی ناجا در قرارگاه نوروزی مقداد، بر ضرورت آمادگی مرزبانان در راستای حفظ نظم و امنیت مرزها در ایام نوروز سال ۱۴۰۰ و خدمات رسانی به مردم و مرزنشینان تاکید کرد.

 سردار احمدعلی گودرزی در قرارگاه نوروزی مقداد بر آمادگی ویژه مرزبانان در راستای حفظ نظم و امنیت مرزهای کشور در ایام نوروز سال ۱۴۰۰ تاکید کرد و گفت: لازم است که عملیات و وقایع مرزی به‌طور مستمر ثبت شود تا مدیریت مرزها به نحو مطلوب میسر شود.
وی مرزبانان را اولین سنگر دفاعی نظام در مرزها دانست و ادامه داد: مرزبانان نیروی انتظامی با آمادگی و توان عملیاتی بالا در امر مراقبت از مرزها باید مصمم باشند و از ورود قاچاق، مواد مخدر، اشرار مسلح و معاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مرزهای کشور جلوگیری کنند.
فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره بر لزوم ارتقا مولفه آموزش در یگان‌های مرزی، تصریح کرد: بخش عمده‌ای از جلوه و نمود عملکرد مرزبانان در مرزها تبلور می‌یابد و در واقع آنها در خط مقدم دفاع از مرزهای کشور قرار دارند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، وی بر خدمات رسانی ویژه مرزبانان به مردم و مرزنشینان در ایام نوروز تاکید کرد و گفت: موفقیت مرزبانان، موفقیت مرزنشینان است. همکاری و همدلی مرزنشینان با مرزبانان، منتج به تامین امنیت پایدار در مرزهای کشور می‌شود. مرزنشینان همواره در خدمت امنیت کشور و یار و یاور مرزبانی بوده‌اند.
منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید