شورای شهر کبودراهنگ شور و نشاط را به شهر بر می‌گرداند

شورای شهر کبودراهنگ شور و نشاط را به شهر بر می‌گرداند

  رئیس جدید شورای شهر کبودراهنگ برگرداندن شور و نشاط در بین مردم و اشتفاده از نخبگان برای اداره شهر را از برنامه کوتاه مدت شورای شهر کبودراهنگ برشمرد.

غلامرضا بابایی ظهر پنجشنبه ۱۴ مرداد ماه در حاشیه مراسم تحلیف اغصای جدید سورای سهر کبودراهنگ در گفت‌وگو با ایسنا از انتخاب علی فلاح معاون شهردار سابق  به عنوان  سرپرست شهرداری کبودراهنگ خبر داد و گفت:  رئیس هیئت مدیره شورا نیز در این جلسه انتخاب شد و مجموعه اعضای دوره ششم  شورای شهر کبودراهنگ در نظر  دارد با مطالعه بودجه نویسی دوره قبل، وضعیت رها شده شهر را سامان دهد.
وی افزود: سوق دادن مردم به سوی شهرداری و ایجاد فضای همفکری و همکاری بین مردم و شورای ششم، ایجاد شور و نشاط در شهر ، برگزاری برنامه‌های فرهنگی و اجرای پروژه‌های زیبا سازی شهر از دیگر اهداف کوتاه مدت شورای ششم خواهد بود.
فرماندارکبودراهنگ نیز در جلسه تحلیف اعضای شورای شهرهای گل تپه، کبودراهنگ و شیرین سو گفت:
در مجموع انتخابات شورای شهرستان کبودراهنگ 46 نفر رقابت کردند که در نهایت 15 نفر از این تعداد توانستند اعتماد مردم شهرهای خود را جلب کنند و به صحن شورا راه یابند.
حجت اله مهدوی خطاب به اعضای شوراهای منتخب گفت: باید شبانه‌روزی برای رفع مشکلات شهر و عمل به وعدههایی که در هنگام تبلیغات به مردم داده‌اید، تلاش کنید و جامه عمل بپوشانید.
مهدوی از اعضای شوراهای اسلامی شهر خواست: در انتخاب شهردار، با تجربه و با سرعت عمل کنید و با توکل بر خدا برای حل مشکلات شهر و مردم طبق قوانین و مقررات قدم بردارید.
به گزارش ایسنا، امروز مراسم تحلیف منتخبین شورای اسلامی شهرهای کبودراهنگ،گل تپه و شیرین سو با حضور فرماندار شهرستان کبودراهنگ و اصحاب رسانه در فرمانداری کبودراهنگ برگزار شد.
غلامرضا بابایی به عنوان رئیس ششمین دوره شورای اسلامی شهر کبودراهنگ به مدت یک سال انتخاب شد، مرتضی اسلامی نایب رئیس،  مصطفی حسنی خزانه دار، میثم امیدی منشی و  محمد یعقوبی نیز به عنوان منشی شورای دوره  ششم شهر کبودراهنگ انتخاب شدند.
محسن طهماسبی رئیس ششمین دوره شورای اسلامی شهر گل تپه به مدت یک سال انتخاب شد و حسین رحیمی به عنوان نایب رئیس، ساره محسنی خزانه دار، محمد شکری منشی و مصطفی طاهری زهدی  به عنوان منشی مدیریت شهر گل تپه را به دست گرفتند.
در شهر شیرین سو نیز علی بخش زیوری به عنوان رئیس ششمین دوره شورای اسلامی شهر شیرین سو به مدت یک سال و حسینعلکی حاجی کبیر  نایب رئیس، محمد بابایی  خزانه دار، محمد نقی محمدعلی پور منشی شورا و فرامرز طاقتی آرام منشی، انتخاب شدند.
منبع: ايسنا

دیدگاهتان را بنویسید