ششمین دوره شورای شهر کرمان آغاز به کار کرد

ششمین دوره شورای شهر کرمان آغاز به کار کرد

  صبح امروز 14 مردادماه ششمین دوره شورای اسلامی شهر کرمان با ادای سوگند، فعالیت خود را آغاز کرد.

“علی بابایی” فرماندار کرمان در این مراسم اظهار کرد: مهمترین و بهترین فرصت، فرصت خدمت به مردم است.
وی با تبیین اهمیت شوراهای اسلامی اظهار کرد: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و … از نمادهای مردم سالاری است.
فرماندار کرمان با اشاره به اینکه مردم ایران هوشمندانه در انتخابات ۲۸ خرداد امسال پای صندوق های رای آمدند و برگ زرین دیگری به تاریح این کشور اضافه کردند، افزود: جنگ روانی دشمنان،  همچنین مسائل و مشکلات معیشتی و شیوع بیماری کرونا دست به دست هم داده بود تا مردم را از رفتن به پای صندوق ها منصرف کند اما مردم هوشمندانه در این انتحابات شرکت کردند.
بابایی با بیان این مطلب که فرمانداری مجری قانون در انتخابات ۲۸ خرداد بود، تصریح کرد: صیانت از آراء مردم را سرلوحه کار خود قرار دادیم و همه تلاشمان را برای این امر به کار بستیم
وی تعداد افرادی که در برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد در شهرستان کرمان به صورت مستقیم همکاری داشتند را ۱۱ هزار نفر اعلام کرد و افزود: در شهرستان کرمان ۵۳۱ شعبه و در شهر کرمان ۳۳۰ شعبه اخذ رای داشتیم.
فرماندار کرمان عنوان کرد: کرمان، شهر سردار سلیمانی است و اگر شیوع کرونا نبود حتما اتفاقات بسیار خوبی در شهر کرمان در یک سال اخیر رخ می داد و امیدواریم که این اپیدمی به زودی ریشه کن شود.
وی اظهار کرد: سردار سلیمانی که جان خود را برای اسلام گذاشت بنابراین انتظار می رود که فرهنگ ایثار و مقاومت را در همه ارکان جامعه ببینیم و کرمان در این زمینه الگو باشد.
بابایی تاکید کرد: باید غبار از روی شهر کرمان زدوده شود و به عنوان نگین انگشتری خودش را نشان دهد که این مهم با همکاری و تلاش محقق خواهد شد.
وی با بیان اینکه، دولت جدید کرامت انسانی را سرلوحه کار خود قرار داده، تصریح کرد: اگر مشارکت مردم باشد قطعا مسیر هموار خواهد بود.
فرماندار کرمان در پایان خطاب به اعضای جدید شورای اسلامی شهر کرمان گفت: مردم به شما اعتماد کرده اند لذا با نگاه همه جانبه شهری آباد و آزاد بسازید.
منبع: ايسنا

دیدگاهتان را بنویسید