سالن‌ها و مجموعه‌های ورزشی کرمانشاه تعطیل شد

سالن‌ها و مجموعه‌های ورزشی کرمانشاه تعطیل شد

  رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه از تعطیلی تمام سالن ها و مجموعه های ورزشی شهر کرمانشاه تا اطلاع ثانوی خبرداد.

مصطفی باباملکی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به تشدید شیوع بیماری کرونا در استان، اظهار کرد: بنا به درخواست مرکز بهداشت استان تمام سالن ها و مجموعه های ورزشی کرمانشاه تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.
وی تصریح کرد: باتوجه به اینکه در حال حاضر اکثر شهرستانهای استان و از جمله کرمانشاه در شرایط قرمز کرونایی قرار دارند،  تمامی رشته های ورزشی که در مشاغل گروه دوم(بدنسازی و پرورش اندام، بولینگ و بیلیارد، تنیس روی میز، تیراندازی و …) و سوم (رشته های رزمی و پربرخورد) قرار دارند، تعطیل هستند.
رئیس اداره ورزش و جوانان کرمانشاه افزود: هرچند فعالیت رشته هایی که در فضای روباز و انفرادی(مشاغل گروه اول) هستند، در شرایط قرمز کرونایی مجاز است، اما بنا به درخواست مرکز بهداشت استان این رشته ها نیز در کرمانشاه تعطیل شدند.
وی درخصوص فعالیت مدارس فوتبال نیز در این شرایط گفت: علیرغم اینکه رشته فوتبال جزو رشته های واقع شده در مشاغل گروه یک قرار دارد و فعالیت مدارس فوتبال دراین شرایط مشکلی ندارد، اما باتوجه به شلوغی آنها و به منظور حفظ سلامت نونهالان و نوجوانان استان فعالیت این مدارس هم تعطیل شده است.
باباملکی خاطرنشان کرد: البته باتوجه به اینکه برخی قهرمانان رشته های انفرادی درحال آمادگی برای حضور در مسابقات کشوری یا بین المللی هستند، امکان تمرین این ورزشکاران را در فضاهای ورزشی فراهم کرده ایم تا دچار مشکل نشوند.
وی در ادامه یادآور شد: از آنجایی که معتقدیم با تعطیلی سالن ها و مجموعه های ورزشی ورزشکاران برای ادامه تمرینات خود مجبورند به پارک ها و… بروند و این برای آنها خطرناک‌تر خواهد بود، در تلاشیم تا با رایزنی با مرکز بهداشت بتوانیم مجوز بازگشایی سالن ها و مجموعه های ورزشی را بگیریم.
منبع: ايسنا

دیدگاهتان را بنویسید