روز خبرنگار به دیدار رسانه‌ها نروید!

روز خبرنگار به دیدار رسانه‌ها نروید!
عکس تزئینی است.

  سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی در آستانه هفدهم مرداد با انتشار بیانیه‌ای با اشاره به وضعیت وخیم شیوع ویروس کرونا از سازمان‌ها، رسانه‌ها و روابط عمومی‌های ارگان‌های مختلف خواست دیدار از رسانه‌ها به مناسبت روز خبرنگار را به زمان دیگری موکول کنند.

در بیانیه سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی که در اختیار ایسنا قرار گرفته آمده است:
مرداد ۱۴۰۰ از راه رسید و باز هم پاسداشت قلم‌هایی که در مسیر روشنگری و تحقق عدالت اجتماعی و اطلاع‌رسانی به جامعه در مسیر شهدای عزیزی همچون محمود صارمی گام بر می‌دارند. مبارک است روز خبرنگار بر بسیجیان و رسانه‌نگارانی که چراغ روشنی و مشعل آگاهی‌اند. ضمن مبارک باد؛ اگر چه زیارت قلمداران دیار خورشید را برای خویش واجب و سعادت می‌دانیم، اما با توجه به شیوع کرونا و لزوم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، دیدار را به زمانی در آینده موکول می‌کنیم تا بتوانیم بر دستانی بوسه زنیم که پرچمداران جهاد نرم با دشمن هستند. پس از راه دور، صمیمانه خدمتتان شادباش گفته و همه تلاش خویش را مستظهر به بسم‌الله الرحمن الرحیم می‌کنیم برای آغازی دیگر در راستای خدمت به اصحاب رسانه.
گفتنی است هرگونه برنامه دیدار از رسانه‌ها توسط سازمان بسیج رسانه به قرار هرساله برای عرض تبریک و تجلیل در شرایط بهتر و پساکرونا انجام خواهد شد. یادآور می‌شود در شرایط اضطراری کنونی این سازمان، رسانه‌ها و روابط عمومی‌های ارگان‌های مختلف را نیز به برگزار نکردن مراسم‌های گرامیداشت در این ایام دعوت می‌کند.
منبع: ايسنا

دیدگاهتان را بنویسید