دیدار دبیر فدراسیون اسکی ایران با دبیرکل FIS/ تاکید بر حمایت از ایران

دیدار دبیر فدراسیون اسکی ایران با دبیرکل FIS/ تاکید بر حمایت از ایران

بهرام ساوه شمشکی با دبیرکل فدراسیون بین‌المللی اسکی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گرارش ایسنا، بهرام ساوه‌شمشکی دبیر فدراسیون اسکی ایران در دیدار با فیلیپ گاسبیولر دبیرکل فدراسیون بین‌المللی اسکی (FIS) در مورد آخرین شرایط اسکی ایران توضیحاتی را ارائه کرد و خواستار حمایت هرچه بیشتر از فدراسیون اسکی ایران شد.

در این دیدار که در حاشیه مسابقات اسکی صحرانوردی قهرمانی جهان انجام شد، بهرام ساوه‌شمشکی با اشاره به فعالیت‌های فدراسیون اسکی در زمینه‌های مختلف، خاطر نشان کرد: در حال حاضر فدراسیون اسکی در رشته‌های آلپاین، اسنوبرد، صحرانوردی، فری‌استایل، اسکی روی چمن و رول اسکی فعالیت دارد و امیدواریم با حمایت هرچه بیشتر فدراسیون بین‌المللی اسکی شاهد پیشرفت هرچه بیشتر این رشته‌ها در ایران باشیم.

دبیر فدراسیون اسکی اضافه کرد: فدراسیون بین‌المللی اسکی همواره حمایت‌هایی را از فدراسیون اسکی داشته و دارد، اما اگر این حمایت‌ها بیشتر شود شاهد توسعه هرچه بیشتر اسکی در ایران خواهیم بود.

او به کرسی‌های ایران در کمیته‌های فدراسیون بین‌المللی اسکی نیز اشاره کرد و گفت: خوشبختانه شاهد حضور چندین ایرانی در کمیته‌های مختلف فدراسیون بین‌المللی اسکی هستیم و در آسیا نیز نماینده ایران عهده‌دار کرسی نایب رئیسی کنفدراسیون اسکی آسیاست.

ساوه‌شمشکی در پایان از دبیرکل فدراسیون بین‌المللی اسکی برای حضور در ایران و دیدار با مسئولان ارشد ورزش کشور و همچنین بازدید از پیست‌های اسکی در ایران دعوت به عمل آورد.

دبیر کل FIS: تلاش می‌کنیم از ایران حمایت بیشتری داشته باشیم

فیلیپ گاسبیولر، دبیرکل فدراسیون بین‌المللی اسکی نیز در این دیدار ضمن ابراز خوشحالی از حضور ملی‌پوشان صحرانوردی ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان، خاطر نشان کرد: حضور در رقابت‌های مهمی همچون قهرمانی جهان اتفاقی بسیار مهم برای کشورهایی که در ورزش اسکی در حال توسعه هستند به شمار می‌آید و تداوم این حضور به حرکت رو به رشد اسکی در ایران کمک خواهد کرد.

او افزود: اطلاعات خوبی از شرایط اسکی در کشورهای عضو فدراسیون بین‌المللی اسکی به دست آورده‌ام و از اسکی ایران نیز شناخت نسبی دارم و دیدارهایی از این دست به شناخت هرچه بیشتر از ورزش اسکی در ایران کمک خواهد کرد.

دبیرکل فدراسیون بین‌المللی اسکی با اشاره به حمایت از کشورهای در حال توسعه در ورزش اسکی، خاطر نشان کرد: فدراسیون بین‌المللی اسکی در برنامه‌ریزی‌های خود برای کشورهای در حال توسعه کمک‌هایی را در نظر گرفته است و با اطلاعات خوبی که در این دیدار از سوی دبیر فدراسیون اسکی ایران به دست آوردم، تلاش می‌کنیم تا در صورت امکان حمایت بیشتری را از ایران داشته باشیم. بسیار مشتاق هستم که از ایران دیداری داشته باشیم و از آخرین شرایط ورزش اسکی در کشور ایران بازدید کنم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید