دانلود زیرنویس فیلم Yugi 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Yugi 2022 زیرنویس فیلم هندی یوگی یک فیلم درام محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی زک هریس است که به زبان‌های تامیل و مالایالام فیلمبرداری شده است. در این فیلم Kathir، Narain و Natty در نقش‌های اصلی نسخه تامیلی بازی می‌کنند، در حالی که Sharaf U Dheen و Joju George در نسخه مالایایی در کنار Narain نقش اصلی را بازی می‌کنند. در 18 نوامبر 2022 منتشر شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Yugi 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Yugi 2022 در اواخر سال 2019، کارگردان Zac Harriss و Packiaraj نویسنده، به دنبال ساخت یک فیلم تامیلی بودند و این ایده را برای هنرمندان مطرح کردند تا تاریخ خود را تضمین کنند. پس از گفتگو با ناراین، سازندگان تصمیم گرفتند که آن را به صورت دو زبانه با بازیگران جداگانه به زبان های تامیل و مالایایی فیلمبرداری کنند. در مالایالام، این فیلم با بازی Narain، Joju George و Sharaf U Dheen، در حالی که در تامیل، این فیلم با بازی Narain، Natty و Kathir انجام شد. این تیم به جای اینکه پس از انتشار نسخه اصلی این کار را انجام دهند، فیلم را همزمان ساخته و بازسازی کردند.

زیرنویس فیلم Yugi 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Yugi 2022 این فیلم در 18 نوامبر 2022 در تامیل نادو و کرالا اکران شد. یکی از منتقدان سینما اکسپرس نوشت که این فیلم “یک تریلر انتقامی خسته کننده با یک پیچش بیش از حد” است و “نمایش و بازگشایی در این فیلم به قدری طاقت فرسا است که ما در نیمه راه علاقه خود را از دست می دهیم”. منتقدی از تایمز هند خاطرنشان کرد: “یوگی در تکه‌ها جالب است، اما به طور کلی نمی‌تواند ارائه کند”. منتقد اضافه کرد: “جنبه های فنی فیلم کاملاً مناسب است و امتیاز پس زمینه واقعاً به بالا بردن لحظات خاصی کمک می کند که در غیر این صورت صاف می شد.

زیرنویس Yugi 2022 - بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم یوگی 2022 منتقدی از The Hindu نوشت: «علی‌رغم بازیگران قدرتمند و پتانسیل آن برای بافتن یک روایت جذاب، برخورد با صدای بلند، ویرایش تصادفی و همگام‌سازی وحشتناک لب، آدریشیام را به یک ساعت بی‌نظیر تبدیل می‌کند». منتقدی از Manorama Online اظهار داشت که “کارگردان زک هریس کار شایسته ای را انجام داده است و رمز و راز را دست نخورده نگه داشته است، اگرچه او نتوانسته طراوت زیادی را به خط داستان القا کند”.

دیدگاهتان را بنویسید