دانلود زیرنویس فیلم You People 2023 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم You People 2023 زیرنویس فیلم شما مردم یک فیلم کمدی آمریکایی محصول 2023 به کارگردانی کنیا باریس است که با همکاری جونا هیل نویسندگی آن را نوشته است. گروهی از بازیگران این فیلم شامل ادی مورفی، هیل، جولیا لوئیس دریفوس، لورن لندن، سام جی، مالی گوردون، مایک اپس، نیا لانگ، دیون کول، ریا پرلمن و دیوید دوچوونی هستند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم You People 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم You People 2023 یک زوج جدید و خانواده‌هایشان در میان تضادهای فرهنگی، انتظارات اجتماعی و تفاوت‌های نسلی با عشق مدرن به حساب می‌آیند. این فیلم در 20 ژانویه 2023 در سینماهای منتخب اکران شد و در 27 ژانویه 2023 توسط نتفلیکس اکران شد.

زیرنویس فیلم You People 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس You People 2023 در ژوئن 2021، گزارش شد که جونا هیل در یک فیلم کمدی نتفلیکس به کارگردانی کنیا باریس بر اساس فیلمنامه ای توسط هیل و باریس بازی خواهد کرد. در آگوست 2021، اعلام شد که ادی مورفی در این فیلم بازی خواهد کرد. در سپتامبر 2021، جولیا لوئیس دریفوس، لورن لندن، سم جی و مالی گوردون به بازیگران پیوستند. در اکتبر 2021، بازیگران بیشتری از جمله دیوید دوکوونی، نیا لانگ، تراویس بنت، آندریا ساویج، ریا پرلمن، لا لا آنتونی و دیون کول به فیلم پیوستند. در نوامبر 2021، امیلی آرلوک، برایان گرینبرگ، اندرو شولز و جردن فرستمن به بازیگران پیوستند.

دانلود زیرنویس فیلم شما مردم 2023 پیت هاموند از Deadline آن را “به طرز درخشانی خنده دار، مناسب و بسیار باهوش” نامید. کریستین زیلکو از Indiewire به فیلم نمره B+ داد و به این نتیجه رسید که “در نهایت بیشتر یک رام کام و نامه عاشقانه به لس آنجلس است تا یک طنز واقعا گزنده.” ریچارد روپر از شیکاگو سان‌تایمز نوشت که «به‌رغم کارگردانی گاه شیک و خوش‌گام کنیا باریس و بازیگران فوق‌العاده بااستعداد، زیر بار آشکار بودن و رویکردی مستمر سنگین فرو می‌رود».

زیرنویس You People 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم شما مردم 2023 در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، 46 درصد از 74 نقد منتقد، با میانگین امتیاز 5.4/10 مثبت هستند. توافق این وب‌سایت می‌گوید: «شما مردم بازیگران برجسته و پتانسیل‌های کمدی فراوانی دارید – که هر دو عمدتاً برای تصویری تلف می‌شوند که بین تفسیر اجتماعی و کمدی رمانتیک تفاوت می‌کند بدون اینکه به هیچ‌یک از آنها متعهد باشد.» در متاکریتیک، فیلم بر اساس 29 منتقد، میانگین وزنی امتیاز 50 از 100 را به دست آورده است که نشان دهنده «نقدهای مختلط یا متوسط» است.

دیدگاهتان را بنویسید