دانلود زیرنویس فیلم Yaar Mera Titliaan Warga 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Yaar Mera Titliaan Warga 2022 زیرنویس فیلم دوست من مانند پروانه هاست یک نقش رمانتیک درام هندی Grewal-Grewal در 2022 است. کرامجیت آنمول و راج دهلیوال نیز در این فیلم حضور دارند. این فیلم توسط Vikas Vashisht کارگردانی شد و در 2 سپتامبر 2022 اکران شد. طبق باکس آفیس هند، این فیلم در روز افتتاحیه تقریباً 9500000 روپیه (116322 دلار آمریکا) جمع آوری کرد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Yaar Mera Titliaan Warga 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Yaar Mera Titliaan Warga 2022 بیش از شش سال از ازدواج گورمیل سینگ (گیپی گروال) و بینت کائور (تانو گروال) می گذرد. در سالهای اولیه ازدواجشان، آنها خوشبختی کامل را در یکدیگر یافتند. وقتی اولین فرزندشان، ساندی به دنیا می‌آید، اوضاع بد می‌شود. Beant زمان و توجه انحصاری را به Sundi می دهد. گورمیل شروع به احساس ناامیدی شدید می کند زیرا نمی تواند رابطه جنسی با Beant را حفظ کند، زیرا فرزند آنها همیشه با آنها است. با گذشت زمان، ناامیدی گورمیل از عشق ورزی با همسرش نیز بیشتر می شود. او اغلب از اینکه مردان متاهل را خوشحال می بیند شگفت زده می شود.

دانلود زیرنویس فیلم دوست من مانند پروانه هاست 2022 یک روز، دوست گورمیل، سما (کرامجیت انمول) به او فکر می کند که یک حساب کاربری جعلی در فیس بوک با نامی جعلی و تصویری جعلی از یک مرد خوش تیپ ایجاد کند. گورمیل ناگهان خود را در ابر نه می بیند، زیرا برای چندین دختر درخواست دوستی می فرستد و بسیاری از درخواست های او پذیرفته می شود. او شروع به گذراندن بیشتر وقت خود از تلفن همراه، لایک کردن عکس های دختران و جستجوی پروفایل های دخترانه جدید می کند. در این بین، دوست Beant، چیندو (راج دهلیوال)، متوجه می شود که Beant زمان زیادی را با تلفن همراه خود می گذراند. او به Beant توصیه می کند که محتاط باشد زیرا تصور می کند گورمیل ممکن است با صحبت کردن با دوستان زن فیس بوک خود به او خیانت کند. بزودی، بینت ثابت می کند که شهود چیندو درست بوده است.

Chhindo با ایده ای روبرو می شود و از Beant می خواهد که یک حساب فیس بوک جعلی با یک نام جعلی و یک تصویر تصادفی دختر NRI ایجاد کند. او راهنمایی می‌کند که وقتی گورمیل متوجه می‌شود که Beant نیز همین کارها را انجام می‌دهد، او از آن فعالیت‌های آنلاین با دختران دست می‌کشد. سرنوشت چرخش عجیبی به خود می گیرد زیرا گورمیل یک درخواست دوستی برای همسرش می فرستد و او آن را می پذیرد. هر دوی آنها از این واقعیت بی خبرند. هر دو شروع به صحبت کردن با یکدیگر در فیس بوک مسنجر می کنند و لهجه خود را تغییر می دهند تا گرفتار نشوند. یکی آنها تصمیم گرفتند تا در یک مرکز خرید ملاقات کنند، اما با دیدن یکدیگر در آنجا و با عجله محل را ترک کردند.

زیرنویس فیلم Yaar Mera Titliaan Warga 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Yaar Mera Titliaan Warga 2022 بینت به گورمیل اعتراف می کند که با مردی رابطه دوستی برقرار کرده است تا راه گورمیل را اصلاح کند. گورمیل عصبانی می شود و به او می گوید که می خواهد از او طلاق دهد. آنها تصمیم گرفتند دوباره در همان مرکز خرید ملاقات کنند، با این حال، Semma & Chhindo به آنها اطلاع می دهد، اگرچه حساب های این زوج جعلی است، اما شخص واقعی پشت آنها کسی نیست جز Gurmail و Beant. گورمیل اعلام می کند که روابط بسیار عجیب هستند، Beant که از او متنفر بود همان دوست فیس بوک او بود. او نتیجه می گیرد که همه چیز به دیدگاه فرد در مورد روابط مربوط می شود. گورمیل از بینت طلب بخشش می کند و بار دیگر زوجی خوشبخت می شوند و به زودی دومین فرزندشان به دنیا می آید.

زیرنویس فیلم دوست من مانند پروانه هاست 2022 این فیلم در 2 سپتامبر 2022 در سینما اکران شد و در 30 سپتامبر فیلم در آمازون پرایم عرضه شد. در سایت IMDb، این فیلم 300 نقد دریافت کرد که میانگین امتیاز آن 5.9/10 بود. رده‌بندی تمامی اطلاعات جمعیتی توسط کاربران در تمامی سنین به ترتیب 5.6 و 3.5 از کاربران مرد و زن است.

زیرنویس Yaar Mera Titliaan Warga 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس دوست من مانند پروانه هاست 2022 تایمز ایندیا 3.5 ستاره از 5 را به فیلم داد و از بازی بازیگران تمجید کرد. The Tribune India از نقشی که تانو گروال بازی کرد قدردانی کرد اما هیچ تفاوتی در نقش گیپی گروال با نقش قبلی او در Shava Ni Girdhari Lal پیدا نکرد.

دیدگاهتان را بنویسید