دانلود زیرنویس فیلم Walk Up 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Walk Up 2022 زیرنویس فیلم کره‌ای تب یک فیلم درام محصول سال ۲۰۲۲ کره‌جنوبی به نویسندگی، تهیه‌کنندگی، کارگردانی، تدوین و موسیقی‌دان هونگ سانگ سو است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Walk Up 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Walk Up 2022 فیلمساز بیونگ سو و دخترش جئونگ سو را دنبال می‌کند که از ساختمانی که متعلق به خانم کیم است بازدید می‌کنند، یک وعده غذایی مشترک دارند و با دیگرانی که در ساختمان زندگی می‌کنند ملاقات می‌کنند. یک رویداد به ظاهر چندین بار در تغییرات مختلف تکرار می شود. بیونگ سو بعداً با زنی در ساختمان رابطه برقرار می کند و به یکی از آپارتمان ها نقل مکان می کند.

دانلود زیرنویس فیلم کره‌ای تب 2022 در سال 2021 به صورت سیاه و سفید در سئول فیلمبرداری شد. این فیلم توسط هانگ نویسندگی، کارگردانی، تدوین و تولید شده است و موسیقی و فیلمبرداری آن توسط هانگ انجام شده است. شرکت سازنده فیلم Jeonwonsa Film Company بود. کیم مین هی به عنوان مدیر تولید خدمت می کرد.

زیرنویس فیلم Walk Up 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Walk Up 2022 در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو ۲۰۲۲ نمایش داده شد، جایی که خارج از رقابت به نمایش درآمد. همچنین در رقابت در هفتادمین جشنواره بین‌المللی فیلم سن سباستین در 22 سپتامبر 2022 به نمایش درآمد و برای اولین بار در جشنواره فیلم نیویورک 2022 در ایالات متحده به نمایش درآمد. Walk Up در 3 نوامبر 2022 در سینماهای کره جنوبی به نمایش درآمد. این فیلم توسط Finecut در سطح بین‌المللی و در آمریکای شمالی توسط Cinema Guild توزیع شده است.

زیرنویس Walk Up 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم کره‌ای تب 2022 نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرده است، و امتیاز ۱۰۰٪ مثبت را در جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، بر اساس ۱۲ منتقد و امتیاز ۸۶ در متاکریتیک، بر اساس ۴ نقد، دریافت کرده است که نشان‌دهنده «تحسین جهانی» است. منتقدان فیلم را به خاطر انعکاس و پیچیده بودن آن تحسین کردند و به نقاط قوت در بازیگری، موسیقی و لحن آن اشاره کردند.

دیدگاهتان را بنویسید