دانلود زیرنویس فیلم Urvasivo Rakshasivo 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Urvasivo Rakshasivo 2022 زیرنویس فیلم هندی اورواسیو راکشاسیو یک فیلم کمدی عاشقانه به زبان تلوگو محصول 2022 به نویسندگی و کارگردانی راکش ساشی است که توسط GA2 Pictures و Shri Tirumala Production تولید شده است. بازسازی فیلم Pyaar Prema Kaadhal به زبان تامیل 2018، این فیلم آلو سیریش، آنو امانوئل و ونلا کیشور را در نقش‌های اصلی بازی می‌کند.  موسیقی توسط Achu Rajamani و Anup Rubens ساخته شده است، فیلمبرداری توسط Tanveer Mir و تدوین توسط Karthika Srinivas انجام شده است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Urvasivo Rakshasivo 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Urvasivo Rakshasivo 2022 سری کومار (آلو سیریش) یک کارمند IT طبقه متوسط با تربیت محافظه کارانه است. او با پدر و مادرش به خصوص مادرش که بیماری قلبی دارد رابطه نزدیکی دارد. والدینش می خواهند او را متاهل ببینند و فعالانه به دنبال عروس هستند. سری کومار عاشق سیندوجا (آنو امانوئل)، همکار خود که ذهن وسیعی دارد، است. در حالی که سری کومار او را برای ازدواج دنبال می کند، او چشمش به رسیدن به رویای خود است و ازدواج گانداروا را ترجیح می دهد. اگر در این تضاد ایدئولوژی ها به نقطه مشترکی برسند، بقیه داستان را تشکیل می دهد.

زیرنویس فیلم Urvasivo Rakshasivo 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Urvasivo Rakshasivo 2022 راکش ساشی در صحبت با هانوما کیران از 123 تلوگو، گفت که ایده اصلی فیلم توسط آلو آراویند، تهیه کننده مطرح شده است که بعداً آن را توسعه داد.

دانلود زیرنویس فیلم هندی اورواسیو راکشاسیو 2022 در ابتدا عنوان فیلم Prema Kadanta بود اما به دلایل نامشخصی به Urvasivo Rakshasivo تغییر یافت. این فیلم در 4 نوامبر 2022 در سینماها اکران شد. تیزر فیلم در 29 سپتامبر 2022 اکران شد. News18 Telugu گزارش داد که این فیلم در بیش از 400 سینما در سراسر جهان اکران شده است. حقوق جهانی تئاتر به مبلغ 7 کرور فروخته شد.

زیرنویس Urvasivo Rakshasivo 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم هندی اورواسیو راکشاسیو 2022 تلوگو به این فیلم 3.25 از 5 امتیاز داد و نوشت: “Urvashivo Rakshasivo یک کمدی رمانتیک شهری است که کاملا هوشمندانه بسته بندی شده است. کمدی محکم، عاشقانه، و درام خانوادگی سبک از دارایی های اصلی هستند”. پل نیکودیموس از The Times of India به این فیلم 3 ستاره از 5 ستاره داد و آن را یک “سرگرم کننده خوش قلب سالم” نامید که دارای مقادیر مساوی از “طنز، عاشقانه و احساسات” است، همچنین اجراها و ارزش های تولید بصری دلپذیر را تحسین کرد. Arvind V از Pinkvilla امتیاز 3 از 5 را داد و کار ساشی را تحسین کرد و در ادامه اظهار داشت: “Allu Sirish فاز پراکنده ای داشته است و به نظر می رسد فیلم در دست بررسی قرار است به حرفه او رونق بسیار لازم را بدهد”. Balakrishna Ganeshan از The News Minute به این فیلم 2.5 از 5 ستاره داد و نوشت: “Urvasivo Rakshasivo یکی از آن فیلم های نادری است که در آن شخصیت زن جسورانه به تصویر کشیده می شود و به آن اهمیت داده می شود”.

دیدگاهتان را بنویسید