دانلود زیرنویس فیلم Transformers: Rise of the Beasts 2023 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Transformers: Rise of the Beasts 2023 یک فیلم اکشن علمی تخیلی آمریکایی است که بر اساس خط اسباب‌بازی ترانسفورمرز و عمدتاً تحت تأثیر خط داستانی Beast Wars ساخته شده است. این فیلم هفتمین قسمت از سری فیلم‌های Transformers و دنباله فیلم Bumblebee (2018) خواهد بود. این فیلم را استیون کپل جونیور بر اساس فیلمنامه ای از جوبی هارولد، دارنل متایر، جاش پیترز، اریش هوبر و جان هوبر کارگردانی کرده است. آنتونی راموس و دومینیک فیش بک در آن نقش آفرینی خواهند کرد و در سال 1994 در اطراف Optimus Prime در بروکلین، شهر نیویورک و بخش هایی از پرو مانند ماچو پیچو، کوسکو، و تاراپوتو، سن مارتین متمرکز خواهد شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Transformers: Rise of the Beasts 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Transformers: Rise of the Beasts 2023 در سال 1994، یک جفت باستان شناس اهل بروکلین از طریق یک ماجراجویی در جهان که با سه دسته از ترانسفورماتورها مرتبط است، وارد درگیری باستانی می شوند: ماکسیمال ها، پرداکون ها و ترورکان ها.

در دسامبر 2018، هنگامی که از لورنزو دی بوناونتورا تهیه کننده در مورد آینده فرنچایز Transformers پرسیده شد، گفت که فیلم بزرگ دیگری از Transformers “تولید خواهد شد و “متفاوت از آنچه قبلاً انجام داده ایم” خواهد بود. او روند را توضیح داد. به عنوان بیشتر یک “تکامل”، گفت که آزادی بیشتری برای خلق وجود دارد و آنها می توانند با آن چه کنند. پس از موفقیت بامبلبی، او اذعان کرد که این سریال با الهام از فیلم، تغییراتی در لحن و سبک ایجاد خواهد کرد.

دانلود زیرنویس فیلم ترانسفورمرز: ظهور جانوران 2023 کارگردان تراویس نایت گفت که هدف او بازگشت به استودیوی انیمیشن Laika بوده است، اگرچه او تصدیق کرد که چند ایده برای دنباله Bumblebee دارد. جان سینا ابراز علاقه کرد که دوباره نقش خود را در یک دنباله بازی کند. کریستینا هادسون، نویسنده می‌گوید که «می‌داند با نفر بعدی به کجا برود». در اواخر ژانویه 2019، به دلیل عملکرد بین المللی فیلم در باکس آفیس، دنباله آن اعلام شد. در ماه مارس، دی بوناونتورا تایید کرد که در حال ساخت فیلمنامه ای برای دنباله Bumblebee هستند.

زیرنویس فیلم Transformers: Rise of the Beasts 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس Transformers: Rise of the Beasts 2023 در آوریل 2021، آنتونی راموس برای نقش اصلی این فیلم انتخاب شد. در اواخر همان ماه، دومینیک فیشبک در مقابل راموس انتخاب شد. همچنین مشخص شد که دارنل متایر و جاش پیترز برای بازنویسی فیلمنامه هارولد استخدام شده اند. در نهایت، هارولد، متایر، پیترز، همراه با اریش و جان هوبر، اعتبار فیلمنامه را دریافت کردند، در حالی که هارولد تنها اعتبار داستان را دریافت کرد، در حالی که کن نولان، تونی رتن مایر، جوئل تیلور و واندربیلت اعتبار «مطالب ادبی اضافی» را دریافت کردند. در ماه ژوئن، لورن ولز، هنرپیشه، فاش کرد که نقشی در دنباله دارد. در همان ماه، بازگشت پیتر کالن به عنوان Optimus Prime برای این فیلم تایید شد و ران پرلمن یک هفته بعد اعلام شد که دوباره در نقش Optimus Primal از سری وب Power of the Primes بازی خواهد کرد. در ماه جولای، توبه نویگوه فاش کرد که در این فیلم نقشی داشته است. در اکتبر 2022، Caple Jr فاش کرد که Michelle Yeoh و Pete Davidson به ترتیب صداپیشگی Airazor و Mirage را در این فیلم خواهند داشت. در 1 دسامبر 2022، اعضای دیگری از صداپیشگان معرفی شدند که شامل پیتر دینکلیج در نقش آنتاگونیست فیلم Scourge، میکالا جائه رودریگز در نقش نایت برد، لیزا کوشی و کریستو فرناندز در نقش آرسی و ویلجک می‌شدند که جایگزین گری دلیسل و استیو بیلوم شدند. و بازگرداندن صداپیشگان جان دی ماجیو و دیوید سوبولوف از قسمت های قبلی در نقش های جدیدتر. سوبولوف تنها بازیگر سریال انیمیشن جنگ جانوران است که صدای کرگدن ماکسیمال و دام نبرد ترورکون را در فیلم صدا می کند.

زیرنویس Transformers: Rise of the Beasts 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم ترانسفورمرز: ظهور جانوران 2023 عکاسی اصلی در 7 ژوئن 2021 در لس آنجلس آغاز شد. فیلمبرداری نیز در ماچو پیچو، مونترال و بروکلین انجام شد. در 20 اکتبر اعلام شد که فیلمبرداری به طور رسمی به پایان رسیده است.

زیرنویس ترانسفورمرز: ظهور جانوران 2023 قرار است در تاریخ 9 ژوئن 2023 توسط پارامونت پیکچرز در ایالات متحده اکران شود. این فیلم از تاریخ اکران اولیه خود در 24 ژوئن 2022 به تعویق افتاد.

دیدگاهتان را بنویسید