دانلود زیرنویس فیلم The Young Lovers 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Young Lovers 2021 سولویگ آنسپاخ کارگردان ایسلندی (ملکه مونترویل، پروژه با هم) قبل از مرگش با فیلمنامه نویس، اگنس دو ساسی روی یک فیلم سینمایی جدید کار می کرد، داستانی عاشقانه بین یک زن بالغ و مردی بسیار جوانتر از او، با الهام از داستان واقعی. از مادرش باتوم این فیلم را کارین تاردیو زن فرانسوی برعهده گرفت که فیلمنامه را با دو ساسی بازسازی کرد و در نهایت عاشقان جوان را کارگردانی کرد، درام عاشقانه احساسی و ظریف با بازی فانی آردانت و ملویل پوپو که اولین نمایش بین المللی خود را در انتخاب رسمی داشت. در شانزدهمین جشنواره فیلم رم.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Young Lovers 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The Young Lovers 2021 شاونا و پیر برای اولین بار در بیمارستانی ملاقات می کنند که بهترین دوست شانا در شرف مرگ است و پیر یک پزشک است. پیر به این زن بسیار مسن‌تر می‌گوید: “بیایید دوباره همان هوا را تنفس کنیم، بیایید تا زمانی که این هوا ادامه دارد بهترین استفاده را ببریم.” در این برخورد شیرینی و اشتراک غریزی وجود دارد. پیر به کسانی که از او می‌پرسند چرا در بیمارستان می‌ماند و به خانه نمی‌رود، پاسخ می‌دهد: «این به من کمک می‌کند»، احتمالاً خودش از درد بهبود می‌یابد. پانزده سال بعد، پیر با ژان (سیسیل دو فرانس) ازدواج کرد، دو فرزند دارد و در حال انجام تحقیقات مهمی در مورد یک درمان تجربی سرطان است. پیچ و تاب های سرنوشت او را به برخورد با شاونا سوق می دهد که می دانیم معمار ماهری است که اکنون بازنشسته شده است و در 70 سالگی، اگرچه هنوز بسیار زیباست، احساس می کند فصل رمانتیک زندگی خود را برای همیشه بسته است.

دانلود زیرنویس فیلم عاشقان جوان 2021 این فیلم با ظرافت نزدیکی تدریجی بین این دو – او 25 سال از او بزرگتر است – در میان فروتنی، جذابیت، آشفتگی، افکار شیرین، پیام های خنده دار تحریف شده توسط T9 و دست های درهم تنیده را به تصویر می کشد. رابطه آنها برای هر دوی آنها نقطه شکستی است: برای او این کشف دوباره خودش پس از یک فقدان جدی است، برای او کشف دوباره احساساتی است که فکر می کرد در گذشته دفن شده اند. اما شونا زنی است که آینده ای ندارد و در محاصره یک بیماری فلج کننده است. و پیر خانواده‌ای دارد که دوستش دارد: همسرش حتی حاضر است چشم‌هایش را ببندد، اما وقتی سن معشوق شوهرش را می‌فهمد شوکه می‌شود، خیلی بیشتر از این که او به او خیانت می‌کند. در واقع، او می خندد، فقط برای اینکه اشک تلخ تری بریزد: اگر اینطور است، نمی تواند فقط یک پرتاب باشد، مطمئناً باید چیزی عمیق تر باشد.

زیرنویس فیلم The Young Lovers 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Young Lovers 2021 این فیلم علاوه بر الهام گرفتن از مادر آنسپاچ که در 75 سالگی عشق با مرد جوان‌تری را دوباره کشف کرد، سرود زندگی است که کارگردان فقید زمانی که می‌دانست زندگی خودش به زودی به پایان می‌رسد، آن را ساخت. بنابراین مسئولیت کوچکی برای تاردیو نبود که این پروژه را در دست بگیرد. اما نویسنده فرانسوی، در خلق شاونای خود، توانست لحن مناسبی را بیابد، و فیلمی پر از لطف، هرگز بیمارگونه ساخت، که بازتاب های زیادی را باز می کند، و در آن حتی شخصیت های ثانویه به خوبی، جذاب و جذاب هستند. ضروری است. اول و مهمتر از همه، دختر شاونا، سیسیلیا (فلورانس لوآره-کای، بازیگری که آنسپاخ دوستش دارد، احتمالاً تغییر من در اینجا)، یک چهره مالیخولیایی زن میانسالی است که پس از خروج دخترش از لانه، خود را تنها زندگی می کند. از دیدن عاشق مادرش در حالی که مدت زیادی نیست رنج می برد.

زیرنویس The Young Lovers 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم عاشقان جوان 2021 تاردیو تصریح می کند: «پاسخ دادن به ترس از مرگ با میل به زندگی موضوع این فیلم است و این چیزی است که سولویگ با این داستان به من منتقل کرد. و هیچ راهی موثرتر برای بیان این مفهوم وجود ندارد که با یک داستان عاشقانه بزرگ و بی سن، که کمتر بازیگر زن می توانست به اندازه فانی آردانت ظریف و باورپذیر بسازد.

دیدگاهتان را بنویسید