دانلود زیرنویس فیلم The Marriage App 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Marriage App 2022 این زوج ناامید به یک اپلیکیشن مبتنی بر ساعت امیدوار می‌شوند که به کارهای خوب پاداش می‌دهد – تا زمانی که وسواس ناسالم بر آن حاکم شود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Marriage App 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The Marriage App 2022 یک کمدی رمانتیک آرژانتینی که دقیقاً از جایی شروع می‌شود که رام‌کام‌ها معمولاً به پایان می‌رسند و به اصل خود بازمی‌گردند. وفادار ماندن به هنجارهای ژانر قابل پیش بینی است. آیا غیر از این می تواند باشد؟

لویزانا لوپیلاتو و خوان مینوژین هر دو در نقش‌های اصلی جذاب هستند و می‌دانند چگونه شخصیت‌های مربوطه خود را به نمایش بگذارند تا بیننده را درگیر خود کنند، علاقه‌مندان رام کام را سرگرم کنند و در کل سرگرم شوند.

فیلم با یک پیش‌فرض قابل پیش‌بینی، فرمول‌وار و نه به‌ویژه نوآورانه، داستان را به خوبی پیش می‌برد، بدون اینکه خنده‌ای را به زانو درآورد، به‌گونه‌ای ساخته شده است که یک کمدی زیبا درباره زوج‌های بزرگ‌تر، خوب، با بچه‌ها باشد. حرفه های خوب و تا حدودی افسون شده.

زیرنویس فیلم The Marriage App 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Marriage App 2022 از نظر فنی به خوبی اجرا شده است، بدون اینکه ریسک زیادی داشته باشد. بیشتر بر شخصیت‌پردازی‌ها و موقعیت‌های فیلمنامه تکیه می‌کند که توسط بازیگران به‌طور محکم به تصویر کشیده شده است. اجراها قابل توجه است.

کمدی را با لبخند، بدون بدخواهی و بدون تحریف و در عین حال هوشمندانه می پردازد – بله، جایی برای چنین رویکردی در ژانر وجود دارد. همانطور که گفته شد، “اپلیکیشن ازدواج” نیز ریسک زیادی ندارد و اطمینان حاصل می کند که مخاطبانش ناراحت نمی شوند و طرفداران را راضی نمی کنند.

زیرنویس The Marriage App 2022 - بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم اپلیکیشن ازدواج 2022 این فیلم سرگرم‌کننده بدون هیاهوی احساسی بیش از حد، به راحتی قابل تماشا و فراموش شدن است. تولید شده برای سرگرمی، در آن موفق است. داستان جالب است، زیرا آنها یک سناریوی فرضی را در نظر می گیرند – برنامه ساعت که رفتار فرد نسبت به همسرش را نظارت می کند – و پیامدهای احتمالی را استنباط می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید