دانلود زیرنویس فیلم The Banshees of Inisherin 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Banshees of Inisherin 2022 یک فیلم تراژیک کمدی سیاه به نویسندگی و کارگردانی مارتین مک دونا است که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد. این فیلم دوستان مادام‌العمر (کالین فارل و برندان گلیسون) را دنبال می‌کند که وقتی یکی به طور ناگهانی رابطه‌شان را خاتمه می‌دهد، به بن‌بست می‌رسند. کری کاندون و بری کیوگان نیز در این فیلم بازی می کنند. این فیلم فارل و گلیسون را که قبلاً در اولین کارگردانی مک دونا در بروژ (2008) با هم کار کرده بودند، دوباره متحد می کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Banshees of Inisherin 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The Banshees of Inisherin 2022 در پایان جنگ داخلی ایرلند در سال 1923، در جزیره خیالی اینشرین ایرلندی، کولم دوهرتی، نوازنده فولک، به طور ناگهانی شروع به نادیده گرفتن دوست دیرینه و رفیق شراب‌خوارش پادریک سوئیله‌ابهین می‌کند. پادریک، اگرچه خوب و مورد علاقه مردم جزیره است، اما برای کولم که مایل است بقیه عمر خود را صرف ساختن موسیقی و انجام کارهایی کند که به خاطر آنها به یادگار بماند، بسیار کسل کننده است. زندگی پادریک با از دست دادن یکی از معدود دوستانش بی ثبات می شود. همانطور که پادریک از طرد شدن بیشتر مضطرب می شود، کولم در برابر تلاش های دوست قدیمی اش برای صحبت با او مقاومت بیشتری نشان می دهد. کولم در نهایت به پادریک اولتیماتوم می‌دهد: هر بار که او را اذیت می‌کند یا سعی می‌کند با او صحبت کند، یکی از انگشتان چپ خود را با یک جفت قیچی گوسفند قطع می‌کند.

دانلود زیرنویس فیلم بانشی های اینشیرین 2022 اگرچه خواهر دلسوز پادریک، سیوبهان و مرد محلی مشکل‌دار، دومینیک، تلاش می‌کنند تا نبرد فزاینده این زوج را خنثی کنند، تلاش‌های آنها بی‌ثمر می‌شود. پس از اینکه یک پادریک مست با او در میخانه روبرو می شود و سپس تلاش می کند عذرخواهی کند، کولم یکی از انگشتان او را قطع می کند و آن را به پادریک می دهد. با بدتر شدن تنش ها، خانم مک کورمیک بزرگ محلی به پادریک هشدار می دهد که به زودی مرگ به جزیره خواهد رسید. در همین حال، سیوبهان به آرامی پیشرفت های رمانتیک دومینیک را رد می کند. مریض از زندگی در جزیره، او برای کار در یک کتابخانه به سرزمین اصلی نقل مکان می کند. کولم نوشتن آهنگی را به پایان می‌رساند که آن را «بانشی‌های اینشرین» می‌نامد، و به نظر می‌رسد آماده احیای دوستی‌اش با پادریک است – تا اینکه دومی فاش می‌کند که چگونه یکی از دوستان نوازنده‌اش را فریب داده تا جزیره را ترک کند. در پاسخ، کولم انگشتان دست چپ خود را با قیچی قطع می کند و آنها را به سمت در کلبه پادریک پرتاب می کند. جنی خر حیوان خانگی محبوب پادریک پس از خفه شدن یکی از انگشتانش مرده پیدا شد.

زیرنویس فیلم The Banshees of Inisherin 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Banshees of Inisherin 2022 یک پادریک دلشکسته کلم را مسئول مرگ جنی می داند. در تلافی، او با کولم روبرو می شود تا به او بگوید که روز بعد خانه اش را به آتش خواهد کشید. پادریک خانه را به آتش می کشد و سگ کولم را به امن می برد. هنگامی که پادریک خارج می شود، کولم را می بیند که در داخل ساختمان در حال سوختن نشسته است. پلیس محلی، پدر بدرفتار دومینیک، پیدار، به خانه پادریک می رود. خانم مک کورمیک او را به سمت جسد غرقاب دومینیک که در دریاچه مجاور شناور است، منحرف می کند. صبح روز بعد، خانم مک کورمیک یک صندلی در کنار یکی از پنجره های خانه سوخته کولم پیدا می کند. پادریک، با سگ، کولم را در ساحل ایستاده می یابد. کولم بابت مرگ جنی عذرخواهی می‌کند و پیشنهاد می‌کند که تخریب خانه به دشمنی آن‌ها پایان داده است، اما پادریک به دوست سابقش اطلاع می‌دهد که فقط اگر او در خانه بماند، این کار تمام می‌شود. هنگامی که پادریک برای رفتن روی می آورد، کولم از او برای مراقبت از سگش تشکر می کند. Pádraic پاسخ می دهد، “هر زمان.”

تا 12 دسامبر 2022، The Banshees of Inisherin 8.6 میلیون دلار در ایالات متحده و کانادا و 10.8 میلیون دلار در مناطق دیگر به دست آورده است که مجموعاً 19.4 میلیون دلار در سراسر جهان است.

زیرنویس فیلم بانشی های اینشیرین 2022 در آخر هفته افتتاحیه این فیلم در ایالات متحده، از چهار سالن سینما 184454 دلار به دست آورد که به طور میانگین در هر سالن 46113 دلار بود که پس از فیلم Till، دومین افتتاحیه پرفروش برای اکران پلتفرم پاییز 2022 است. آخر هفته بعد این فیلم به 58 سالن افزایش یافت و 535170 سالن را ساخت. آخر هفته بعد به 895 سالن رسید و 2.1 میلیون دلار فروش کرد و در گیشه هفتم شد.

زیرنویس The Banshees of Inisherin 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس بانشی های اینشیرین 2022 در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، 97 درصد از 263 منتقد، با میانگین امتیاز 8.7/10 مثبت هستند. بر اساس توافق این وب‌سایت، «بانشی‌های اینشیرین با برخی از بهترین کارهای مارتین مک‌دونا و دو اجرای برجسته برجسته، یک حس بد خلق شده است.» متاکریتیک که از میانگین وزنی استفاده می کند، بر اساس 61 منتقد، امتیاز 87 از 100 را به فیلم اختصاص داده است که نشان دهنده «تحسین جهانی» است.

دیدگاهتان را بنویسید