دانلود زیرنویس فیلم Survive! 1976 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Survive! 1976 زیرنویس فیلم زنده ماندن! یک فیلم مهیج مکزیکی به کارگردانی رنه کاردونا است که در سال ۱۹۷۶ منتشر شد. این فیلم در 15 ژانویه 1976 در مکزیک اکران شد و بر اساس کتاب 1973 Survive! توسط کلی بلر که بر اساس داستان پرواز 571 نیروی هوایی اروگوئه ساخته شده است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Survive! 1976 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Survive! 1976 یک تیم راگبی اروگوئه ای در کوه های آند سقوط می کند و باید از دمای بسیار سرد و آب و هوای سخت جان سالم به در ببرد. با مرگ برخی از مردم، بازماندگان مجبور می شوند بین گرسنگی و آدمخواری تصمیمی وحشتناک بگیرند.

زیرنویس فیلم Survive! 1976 - بلو سابتايتل

زیرنویس Survive! 1976 نیویورک تایمز یک نقد منفی برای Survive ارائه کرد و آن را «فیلمی دوبله‌ای بدبینانه از نمایش ابتدایی با همراهی موسیقیایی گاهی کوچک» خواند. راجر ایبرت به فیلم صفر ستاره داد و گفت: «در بیشتر فیلم‌هایی که خون و بریدگی‌های زیادی دارند و کلوزآپ‌هایی از زخم‌های چرک‌زده و همه این‌ها دیده می‌شود، مخاطب معمولی برای از بین بردن تنش می‌خندد (فیلم‌های ترسناک تقریباً همیشه به عنوان کمدی بازی می‌کنند). با Survive!، با این حال، مخاطب کمی هوشیارتر، کمی متفکرتر است. شاید به این دلیل است که می‌دانیم زیربنای این فیلم نسبتاً گنگ، بدون الهام و حتی خام، داستانی واقعی از چنان قدرت قانع‌کننده‌ای است که ما مجبور به انجام آن هستیم. فکر کن و جواب بده.”

زیرنویس Survive! 1976 - بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم زنده ماندن! 1976 در آخر هفته روز کارگر 1976، این فیلم در شیکاگو اکران شد و از 63 سینما 1060000 دلار فروخت که آن را به رتبه اول باکس آفیس ایالات متحده رساند.

دیدگاهتان را بنویسید