دانلود زیرنویس فیلم Return to Sender 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Return to Sender 2022 بازگشت راسل گلدمن به فرستنده یک ترس روانی است که به ترس های منحصر به فرد معاصر همراه با زندگی در عصر دیجیتال می پردازد. هزارتویی از این ترس ها ایجاد می کند و قهرمان داستان را در یک کابوس بیدار و غیرقابل گریز به دام می اندازد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Return to Sender 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Return to Sender 2022 جولیا (آلیسون تولمن) به عنوان یک الکلی در حال بهبودی، در حال حاضر در مکان نامطمئنی در زندگی قرار دارد. او به تازگی پس از زندگی با خواهرش (اما پاسارو) به خانه جدیدی نقل مکان کرده است: تلاشی برای به دست گرفتن کنترل زندگی خود. او در جلسات AA شرکت می کند. خانه اش را خودش کاغذ می کشد. در طول روایت، هر یک از این عناصر به طور جداگانه و با آنها، خود جولیا جدا می شود. پارانویا زود و کارآمد جو را فرا می گیرد. جولیا شروع به دریافت جعبه های محصولاتی می کند که سفارش نداده است. کم شروع می شود. یک پیچ چوب پنبه. تصادفی تاسف بار، اما آنقدر کوچک که در نهایت فراموشش کنیم. اما وقتی اعداد افزایش می‌یابد و بررسی‌ها به نام او ارسال می‌شود، دیگر نمی‌توان آن را تصادفی یا یک مورد بد از خطای لجستیکی رد کرد.

زیرنویس فیلم Return to Sender 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Return to Sender 2022 اقلام به طور فزاینده ای به سمت پارانویا هدف قرار می گیرند. دوربین های امنیتی، جلیقه ضد گلوله، و هشداردهنده ترین: پرده، و مروری بر آن که نقل قولی از تماس تلفنی جولیا با خواهرش است. با استفاده از سلاح جولیا در ارتباط جولیا با خانواده اش، دشمن غیبی به قلمرو خصوصی حمله می کند و سلاح می گیرد. جولیا کاملاً منزوی شده است. او اکنون به تلفن خود به عنوان ابزار دشمن نگاه می کند که زندگی و عزیزان او را آلوده می کند.

دانلود زیرنویس فیلم بازگشت به فرستنده 2022 این فیلم به طرز ماهرانه‌ای نگرانی‌های مربوط به نظارت را با تجارت الکترونیک مرتبط می‌کند، تجارتی که مستقیماً از نظارت بر مشتریان و مشتریان بالقوه از طریق داده‌های آنها سود می‌برد. در واقع، لوگوی وب‌سایت در فیلم به طرز مشکوکی شبیه به یک پلتفرم تجارت الکترونیک واقعی است که آرزوهای خود را برای حضور در همه جا دارد. توالی تماس‌های خدمات مشتری، آموزش‌های شرکتی و همیشه مؤدبانه، در تضاد کسالت‌آور با رویدادهای جاری است.

زیرنویس Return to Sender 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس بازگشت به فرستنده 2022 علاوه بر نگرانی‌های نظارتی، در داخل فیلم نیز نوعی از همه‌گیری وجود دارد. در سطح رسمی، در طراحی صدا و تولید حضور دارد. سکوت به طور قابل توجهی استفاده می شود، صدای نقطه گذاری مانند یک نیروی مخالف. خانه پر از جعبه و خالی است. وقتی جولیا بیرون می‌رود یا برمی‌گردد، ضروری است که هر چه زودتر برگردیم. او در جلسات AA به صورت آنلاین شرکت می کند، که سعی در تکرار تجربه حضوری دارد. پریشانی جولیا هنگام ماندن در داخل خانه، خانه که به او می‌چرخد، و حتی وجود بسته‌های تحویل‌شده بدون تماس با فرد تحویل‌دهنده، با هم به شدت یادآور قرنطینه هستند. این اشاره به همه‌گیری بدون ذکر صریح، لایه‌ای از اضطراب خود را فرا می‌خواند.

دیدگاهتان را بنویسید