دانلود زیرنویس فیلم Palava! 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Palava! 2022 یک فیلم کمدی خانوادگی نیجریه ای محصول 2022 است که توسط Inkblot Productions در ارتباط با FilmOne Entertainment ساخته شده است که در 9 دسامبر 2022 در سینماها اکران شد، در این فیلم بازیگرانی چون Richard Mofe-Damijo، Bisola Aiyeola، Iyabo Ojo، Mercy Aigbe، Beverly Naya، Beverly Osu، به ایفای نقش می پردازند. آکپوفوره، چیندو ایکدیزه، سگون آرینزه، انیولا بادموس. InkBlot Productions فیلم را به عنوان یک کمدی خانوادگی توصیف کرده است که کاملاً با فصل جشن کریسمس مطابقت دارد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Palava! 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Palava! 2022 پالاوا داستان یک نوازنده زندگی بالا را روایت می کند، اوسا واندا با بازی ریچارد موفه-دامیجو، هنرمند مشهور موسیقی با پنج دختر و عشق گسترده به زنانی که با بدشانسی وقتی یک رسوایی در آستانه ازدواج او فاش شد، زندگی و خانواده شان زیر و رو شد.

زیرنویس فیلم Palava! 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Palava! 2022 پالوا که بیستمین فیلم Inkblot Productions به کارگردانی نی آکینمولایان است و نمایش آن در سینماهای سراسر کشور در تاریخ 9 دسامبر 2022 آغاز شد. اولین نمایش در 27 نوامبر 2022 برگزار شد و یک رویداد با مضمون آنکارا بود که افراد مشهور مختلفی در آن حضور داشتند که لباسی مطابق با لباس پوشیده بودند.

دانلود زیرنویس فیلم پالوا! 2022 موضوع، بیشتر بازیگران و بازیگرانی که در این فیلم بازی کردند و همچنین سایر بازیگرانی که در فیلم بازی نکردند مانند نانسی ایسیمه، شارون اوجا، روث کدیری و دیگران برای اولین بار حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید