دانلود زیرنویس فیلم Nanny 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Nanny 2022 زیرنویس فیلم دایه یک فیلم ترسناک آمریکایی محصول 2022 به نویسندگی و کارگردانی نیکیاتو جوسو در اولین کارگردانی خود است. بازیگرانی چون آنا دیوپ، میشل موناگان، سینکوا والز، مورگان اسپکتور، رز دکر و لزلی اوگامز به ایفای نقش می پردازند. جیسون بلوم از طریق بنر تلویزیونی Blumhouse خود به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Nanny 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Nanny 2022 این فیلم درباره یک مهاجر سنگالی غیرقانونی به نام عایشه است که زندگی جدیدی را در شهر نیویورک ایجاد می کند. او به عنوان یک پرستار بچه برای مراقبت از فرزند یک خانواده ثروتمند Upper East Side استخدام می شود. عایشه در حال تعقیب رویای آمریکایی است و امیدوار است پسرش را که در سنگال در سفر به ایالات متحده پشت سر گذاشته است بیاورد. همانطور که داستان به جلو می رود، او مجبور می شود با حقیقتی پنهان روبرو شود که رویای آمریکایی متزلزل او را تهدید می کند.

دانلود زیرنویس فیلم دایه 2022 اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۲۲ در ۲۲ ژانویه ۲۰۲۲ انجام داد، جایی که جایزه بزرگ هیئت داوران را از آن خود کرد و اولین فیلم ترسناکی بود که این جایزه را در ساندنس دریافت می‌کند. این فیلم در تاریخ ۲۳ نوامبر ۲۰۲۲ توسط استودیو آمازون برای اکران محدود سینما پیش از پخش در پرایم ویدیو در ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ منتشر شد.

زیرنویس فیلم Nanny 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Nanny 2022 در 13 آوریل 2021 اعلام شد که نیکیاتو جوسو اولین کارگردانی خود را با دایه انجام خواهد داد، فیلمی که او نوشته و بخشی از فهرست سیاه فیلمنامه 2020 است که در این سال تقویمی در سینماها اکران نخواهد شد. در ژوئن 2021، آنا دیوپ، میشل موناگان، سینکوا والز، مورگان اسپکتور، زفانی ایدوکو و فیلیسیا راشاد به بازیگران فیلم پیوستند. قبل از شروع تولید، فیلیسیا رشاد با لزلی اوگامز جایگزین شد.

Nanny اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ساندنس 2022 در 22 ژانویه 2022 داشت. در مارس 2022، استودیو آمازون و پروداکشن بلومهاوس در قراردادی حدود 7 میلیون دلار حقوق پخش فیلم را به دست آوردند و در یک موقعیت رقابتی که شامل سونی پیکچرز نیز می شد، برنده شدند. کلاسیک و نئون. جیسون بلوم که پس از خرید به عنوان تهیه کننده اجرایی به فیلم ملحق شد، اظهار داشت: “ما مفتخریم که دایه نویسنده/کارگردان نیکیاتو جوسو را به عنوان بخشی از لیست ما برای آمازون داریم. این جواهری از یک فیلم ترسناک است که ترکیبی از فیلم سازی چشمگیر و تاثیرگذار است. داستان سرایی قدرتمندی دارد و شایسته جایزه بزرگ هیئت داوران است که در ساندنس اعطا شد.” استودیوها قصد دارند این فیلم را هم به صورت تئاتر و هم در پرایم ویدیو منتشر کنند. ارائه ویژه ای از فیلم در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در سپتامبر 2022 و پس از آن در جشنواره AFI 2022 در 3 نوامبر 2022 به نمایش درآمد. پرستار بچه برای یک اکران محدود در سینماها در 23 نوامبر 2022 توسط استودیو آمازون اکران شد. برای پخش در Prime Video از 16 دسامبر 2022.

زیرنویس Nanny 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس دایه 2022 این فیلم نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد. در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، 88 درصد از 113 نقد منتقد، با میانگین امتیاز 6.9/10 مثبت هستند. اجماع این وب سایت می گوید: “Nanny که به طرز هوشمندانه ای نگران کننده است، به رهبری آنا دیوپ، نقش اصلی نویدبخشی برای نویسنده و کارگردان نیکیاتو جوسو است.” متاکریتیک که از میانگین وزنی استفاده می کند، بر اساس 30 منتقد، امتیاز 72 از 100 را به این فیلم اختصاص داده است که نشان دهنده «نقدهای عموماً مطلوب» است.

دیدگاهتان را بنویسید