دانلود زیرنویس فیلم Naan Mirugamaai Maara 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Naan Mirugamaai Maara 2022 یک فیلم اکشن مهیج به زبان تامیل محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی Sathyasiva و تهیه‌کنندگی T. D. Rajha و D. R. Sanjay Kumar است که تحت لوای چندور فیلم بین‌المللی است. در این فیلم M. Sasikumar، Hariprriya و Vikranth در نقش های اصلی بازی می کنند. هیچ آهنگی با آهنگ ساخته شده توسط غیبران، با فیلمبرداری توسط راجا باتاچارجی و تدوین توسط N. B. Srikanth ندارد. این عنوان که در ابتدا Common Man نام داشت، پس از یک اختلاف قانونی به Naan Mirugamaai Maara تغییر یافت.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Naan Mirugamaai Maara 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Naan Mirugamaai Maara 2022 بومیناتان (M. Sasikumar) یک مرد خانواده است. او متاهل است و زندگی آرامی دارد. اما با کشته شدن برادرش همه چیز تغییر می کند. بومی برای انتقام مرگ برادرش به چند قاتل نزدیک می شود. اما او نمی داند که در وب گرفتار خواهد شد. او به طور جدی تهدید می شود و بومی نمی داند چگونه خانواده اش را از شر این شرور نجات دهد.

زیرنویس فیلم Naan Mirugamaai Maara 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Naan Mirugamaai Maara 2022 لوگش بالاچاندران از The Times of India که پس از بررسی فیلم 2 ستاره از 5 ستاره را به خود اختصاص داد، اظهار داشت: «نان میروگامای ماآرا اگر کارگردان این فیلم را یک دهه پیش می ساخت بهتر بود». آویناش راماچاندران از سینما اکسپرس که پس از بررسی فیلم 2.5 ستاره از بین ستاره ها را به خود اختصاص داد، اظهار داشت: “این بسیار شرم آور است زیرا Naan Mirugamaai Maara می توانست از همان پارچه ای مانند جان ویک یا هیچکس بریده شود، اما احساساتی آشکار است. و تحریک عاطفی آن را به یک تجربه نسبتاً متوسط تبدیل می کند.” G. Gowtham از India Herald، نوشت: “به طور کلی، ساتیا سیوا طرحی قانع کننده نوشته است که ما را علاقه مند می کند. اگرچه احساساتی وجود دارد، اما ممکن است این گزینه برای مخاطبان خانوادگی نباشد، و ممکن است برای طرفداران فیلم های اکشن خشونت آمیز خشمگین باشد. “.

زیرنویس Naan Mirugamaai Maara 2022 - بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم من یک حیوان می شوم 2022 این دومین همکاری Sasikumar و تهیه کننده T. D. Rajha پس از فیلم 2021 Raajavamsam و اولین همکاری Sasikumar با Sathyasiva است. این فیلم عمدتاً در چنای فیلمبرداری شده است.

قرار بود در اکتبر 2022 در سینماها اکران شود، اما به دلیل تاخیرهای پس از تولید به تعویق افتاد. در 18 نوامبر 2022 در سینما اکران شد.

دیدگاهتان را بنویسید