دانلود زیرنویس فیلم Mother 2019 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Mother 2019 زیرنویس فیلم مادر یک فیلم درام اسپانیایی-فرانسوی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی رودریگو سوروگوین و نویسندگی مشترک ایزابل پنیا است. این فیلم بر اساس فیلم کوتاهی به همین نام به کارگردانی سوروگوین در سال ۲۰۱۷ ساخته شده است. مارتا نیتو، ژول پوریر و الکس برندمول در این فیلم بازی می‌کنند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Mother 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Mother 2019 ده سال پیش، النا تماسی دریافت کرد که در آن ایوان، پسر شش ساله اش، به او گفت که در ساحلی در فرانسه گم شده است و نمی تواند پدرش را پیدا کند. این آخرین چیزی بود که در مورد او می دانست. النا اکنون در آن ساحل زندگی می کند، به عنوان مدیر در یک رستوران کار می کند و شروع به ترک آن تونل تاریکی می کند که تمام این مدت در آنجا لنگر انداخته بود.

زیرنویس فیلم Mother 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس Mother 2019 فیلم افتتاحیه جشنواره فیلم اروپایی سویل (SEFF) در سال 2019 بود. این فیلم در ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ در سینماهای اسپانیا اکران شد و در هفتاد و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز در بخش Orizzonti شرکت کرد. مادر در ایالات متحده و کانادا 0 دلار و مجموعا 969100 دلار در سراسر جهان به دست آورد.

زیرنویس Mother 2019 - بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم مادر 2019 در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس 25 نقد، با میانگین امتیاز 7.4/10، دارای 92 درصد تأییدیه است. در متاکریتیک، این فیلم بر اساس 4 منتقد، امتیاز 76 از 100 را به خود اختصاص داده است که نشان دهنده «نقدهای عموماً مطلوب» است. Ryan Lattanzio از Indiewire به فیلم نمره B داده است که این فیلم “بعضی وقتها معلوم می شود که کمترین پیچیدگی و همدلانه ترین ورود به کانون فیلم مادر آسیب دیده است.” کوین کراست برای لس آنجلس تایمز اظهار داشت که “علیرغم بار مالیخولیایی، “مادره” یک مراقبه امیدوارکننده در مورد غم و اندوه و خاطره است.”

دیدگاهتان را بنویسید