دانلود زیرنویس فیلم Kranti 2023 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Kranti 2023 زیرنویس فیلم هندی کرانتی یک فیلم اکشن درام به زبان کانادایی هندی محصول سال ۲۰۲۳ به نویسندگی و کارگردانی وی. هاریکریشنا، تهیه‌کنندگی بی. سورشا به همراه شیلاجا ناگ، تحت استودیوی Media House است. دارشان و راچیتا رام در نقش‌های اصلی آن بازی می‌کنند. موسیقی نیز توسط V. Harikrishna ساخته شده است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Kranti 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Kranti 2023 کرانتی رایانا، یک نجیب زاده تجاری NRI توسط استادش سریکانتایا برای شرکت در جشن صدمین مدرسه دولتی فراخوانده می شود. او در دوران کودکی خود درس خواند، جایی که از اروپا به خانه برمی گردد، اما مدرسه در حین برگزاری مراسم به زمین می خورد. بعداً، کرانتی متوجه می‌شود که سالاتاری، یک تاجر زیرک، می‌خواهد 12000 مدرسه دولتی را با صدور دستور دولتی با کمک وزیر آموزش و پرورش فاسد وامان رائو و ناراساپا، یک گانگستر، خصوصی کند، که در واقع منجر به مرگ دانش‌آموزان و از دست دادن شغل معلمان شد. به دلیل این حوادث، کرانتی انقلابی را علیه سالاتری، وامان رائو ناراساپا، به راه می اندازد، جایی که او پسر ناراساپا، نانجاپا را کتک می زند، و مدارس خصوصی را به زور می بندد تا توجه وزیر ارشد را جلب کند، که بعداً با کرانتی جلسه ای برگزار می کند. در این نشست، کرانتی سخنانی چشمگیر در مورد لزوم آموزش رایگان مدارس دولتی به منظور برداشتن بار والدین بیان می کند. رئیس الوزرا متقاعد شده و دستور بازسازی مدارس دولتی و عدم خصوصی سازی آنها را صادر می کند. بعداً وامان رائو از سمت خود استعفا داد و سالاتری دستگیر شد.

زیرنویس فیلم Kranti 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس Kranti 2023 این فیلم به طور آزمایشی با نام #D55 شناخته می شد. در 10 سپتامبر 2021، عنوان رسمی فیلم به عنوان کرانتی معرفی شد. این فیلم سپس در 15 اکتبر 2021 اکران شد.

دانلود زیرنویس فیلم هندی کرانتی 2023 حقوق ماهواره ای این فیلم به قیمت 13 کرور به Udaya TV و حق پخش به Amazon Prime Video فروخته شد. این فیلم برای نمایش دیجیتالی در Amazon Prime Video از 23 فوریه 2023 برنامه ریزی شده است.

زیرنویس Kranti 2023 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم هندی کرانتی 2023 گمانه زنی ها وجود داشت مبنی بر اینکه رقم 100 کرور روپیه که شامل حقوق غیر نمایشی می شود نیز جعلی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید