دانلود زیرنویس فیلم King Uncle 1993 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم King Uncle 1993 زیرنویس فیلم هندی شاه عمو یک فیلم اکشن هندی زبان به کارگردانی راکش روشن است که در سال ۱۹۹۳ منتشر شد. جکی شروف، شاهرخ خان و آنو آگاروال در این فیلم بازی می کنند. ناگما، پرش راوال، سوشمیتا موکرجی، پوجا روپارل، دیون ورما در نقش‌های فرعی ظاهر می‌شوند. این فیلم از فیلم انگلیسی آنی محصول 1982 با بازی آیلین کویین و آلبرت فینی الهام گرفته شده است که به نوبه خود بر اساس کمیک استریپ آنی کوچولو در سال 1924 اثر هارولد گری ساخته شده است. این فیلم در باکس آفیس موفقیت آمیز بود و از آن زمان به جایگاه کالت دست پیدا کرد و خانواده ها و کودکان با استقبال خوبی مواجه شدند. اجرای شروف و روپارل هر دو مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم King Uncle 1993 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم King Uncle 1993 آشوک بانسال (جکی شراف) یک صنعتگر سختگیر است که از لب بالایی سفت بریتانیایی الهام گرفته است. آشوک از مردم فقیر متنفر می شود و برای ثروتمند شدن سخت کار می کند زیرا مادرش او را به همراه دو خواهر و برادر دیگرش رها کرده و در گذشته به سراغ مرد ثروتمندتری رفته است. در فرآیند کسب ثروت، او به یک نظم دهنده غیرقابل تحمل تبدیل می شود و از خانواده خود متشکل از برادر کوچکترش آنیل (شاهرخ خان) و خواهر سنیتا (نیودیتا صراف) غافل می شود. او خواهرش Suneeta را با مردی (Dalip Tahil) ازدواج می کند که معلوم می شود یک جوینده طلاست، اگرچه او عاشق مدیر آشوک (Vivek Vaswani) است. آنیل بر خلاف روش‌های بلند برادرش پیش می‌رود و با دختری فقیر (ناگما) با کاویتا ازدواج می‌کند و تصمیم می‌گیرد خانه را ترک کند.

دانلود زیرنویس فیلم هندی شاه عمو 1993 مونا (پوجا روپارل)، یتیمی به خانه آشوک بانسال می رسد و سعی می کند آشوک سخت یخی را آب کند. او در خانه آشوک ویرانی ایجاد می کند و در نهایت موفق می شود به نور چشم او تبدیل شود، در حالی که او سعی می کند او را از یتیم خانه ای که توسط سرپرست مسته حیله گر (سوشمیتا موکرجی) اداره می شود، بازگرداند، که به دلیل ریختن لوبیا موننا مجبور به تحمل ضرر شد. در مورد رفتار مستی او به لطف پیشنهادات منا، او خواهرش را از شر شوهر بدسرپرستش آزاد می کند و او را به خانه می آورد.

زیرنویس فیلم King Uncle 1993 - بلو سابتايتل

زیرنویس King Uncle 1993 وقتی سرپرست یتیم خانه قصد ربودن مونا را دارد تا او را بکشد و رها کند و از آشوک بانسال باج بگیرد، بدون اینکه متوجه نقشه شیطانی آنها شود، مونا را رها می کند. او که متوجه می شود دلش برای منا تنگ شده است، تصمیم می گیرد منا را به فرزندی قبول کند و او را از چنگ نگهبان و دوست پسر جنایتکارش (پرش راول) نجات دهد. آشوک بانسال در نهایت با کمک مونا حصارها را با خانواده خود ترمیم می کند و تبدیل به مردی مهربان با یک خانواده بزرگ و شاد می شود.

زیرنویس King Uncle 1993 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم هندی شاه عمو 1993 موسیقی توسط راجش روشن ساخته شده است، در حالی که آهنگ ها توسط ایندیور و جاوید اختر نوشته شده است. آهنگ فیلم “Taare Asman Ke Dharti Pe” و همچنین برخی از ملودی های ادامه یافته در فیلم از آهنگ سوت استفاده شده توسط Roxette در آهنگ خود “Joyride” نمونه برداری شده است. آهنگ اصلی که ملودی از آنجا قرض گرفته شد یک آهنگ کنیایی به نام جامبو بوانا توسط گروه کنیایی Them Mushrooms بود.

دیدگاهتان را بنویسید