دانلود زیرنویس فیلم Juju Stories 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Juju Stories 2021 داستان‌های جوجو یک فیلم گلچین سه قسمتی است که به بررسی داستان‌های جوجو (جادویی) می‌پردازد که ریشه در فولکلور نیجریه و افسانه‌های شهری دارد، به نویسندگی و کارگردانی سی جی اوباسی، ابا ماکاما و مایکل اومونوا. این فیلم دارای سه داستان است: «معجون عشق» نوشته اومونوا، «یام» ساخته ماکاما و «ساحره را تحمل کن» ساخته اوباسی. برای اکران در سینماهای نیجریه در تاریخ 21 ژانویه 2022 برنامه ریزی شده است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Juju Stories 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Juju Stories 2021 از طریق سه داستان به جوجو در لاگوس معاصر می پردازد. در معجون عشق، اثر Omonua، یک زن مجرد موافقت می کند که از جوجو استفاده کند تا برای خود یک همسر ایده آل پیدا کند. در Yam، توسط Makama، عواقب زمانی رخ می دهد که یک جوجه تیغی خیابانی پول به ظاهر تصادفی را از کنار جاده برمی دارد. در Suffer the Witch، اثر اوباسی، عشق و دوستی به وسواس تبدیل می شود، زمانی که یک زن جوان کالج علاقه عاشق خود را به خود جلب می کند.

زیرنویس فیلم Juju Stories 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Juju Stories 2021 داستان های جوجو اولین بار در جشنواره فیلم لوکارنو در سال 2021 به نمایش درآمد. این فیلم برنده جایزه Boccalino d’Oro بهترین فیلم شد. این فیلم برای اکران در 12 کشور در 31 اکتبر 2021 برنامه ریزی شده است. این فیلم در فهرست بهترین فیلم های آفریقایی سال 2022 قرار گرفت.

زیرنویس Juju Stories 2021 - بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم داستان های جوجو 2021

دیدگاهتان را بنویسید