دانلود زیرنویس فیلم Il Boemo 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Il Boemo 2022 یک فیلم بلند در مورد زندگی و حرفه آهنگساز اهل چک، Josef Mysliveček (1737–1781) به کارگردانی پتر واسلاو است که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد. میسلیوچک یکی از تحسین‌شده‌ترین و پرکارترین آهنگسازان سریال‌های اپرا در ایتالیا در نیمه دوم قرن هجدهم و مربی و دوست ولفگانگ آمادئوس موتزارت بود. در این فیلم ووتچ دایک، النا رادونیچ، باربارا رونچی و لانا ولادی ایفای نقش می‌کنند. موسیقی این فیلم توسط گروه چکی Collegium 1704 به رهبری واتسلاو لوکس با حضور تکنوازان بین المللی مانند فیلیپ جاروسکی، اموکه بارات، رافالا میلانزی و سیمونا شاتورووا ضبط شده است. این فیلم به عنوان بهترین فیلم بلند بین‌المللی در نود و پنجمین دوره جوایز اسکار انتخاب شد. در 19 سپتامبر 2022 در هفتادمین جشنواره بین المللی فیلم سن سباستین به نمایش درآمد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Il Boemo 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Il Boemo 2022 میسلیوچک، پسر یک آسیابان پراگ، که انتظار داشت راه او را دنبال کند، در جوانی به ونیز می‌گریزد تا رویای آهنگساز شدن را محقق کند. بر خلاف تمام شانس هایی که او مدیریت می کند، به عنوان “Il Boemo” (یعنی “چک”) شناخته می شود و موفقیت او حتی از انتظارات خودش نیز فراتر می رود. در طول دهه 1770، او در پربارترین آثار خود قرار دارد و آثار متعددی در ژانر سریال های اپرای ایتالیایی سروده است.

این فیلم محصول مشترک جمهوری چک، ایتالیا و اسلواکی است و از جمله توسط صندوق فیلم چک، وزارت فرهنگ ایتالیا و صندوق سمعی و بصری اسلواکی حمایت شده است. تهیه کننده یان ماکولا و میمسیس فیلم، تهیه کنندگان مشترک مارکو آلسیو (دوگونگ فیلم) در ایتالیا، مارک اوربان (فیلم احساسی) در اسلواکی، و تلویزیون چک و مجیک لب در جمهوری چک هستند.

پتر واسلاو بری لیندون استنلی کوبریک را در رابطه با دوربین، نورپردازی و سبک روایت و آمادئوس میلوش فورمن را از نظر کار با اپرا و موسیقی به عنوان ارجاعات خاص سینمایی معرفی کرده است.

زیرنویس فیلم Il Boemo 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Il Boemo 2022 مکان های فیلمبرداری در جمهوری چک شامل تئاتر Estates، کاخ مارتینیک و کاخ Colloredo-Mansfeld در پراگ، قلعه در Jaroměřice nad Rokytnou، صومعه Doksany و صومعه Cistercian در Plasy، و تئاتر Mahen در برنو بود.

موسیقی این فیلم توسط گروه چکی Collegium 1704 ضبط شده است، بنیانگذار و رهبر ارکستر واسلاو لوکس نیز به عنوان مشاور موسیقی فیلم خدمت کرده است. این موسیقی متن توسط Warner Classics در لیبل Erato خود منتشر خواهد شد. مشاور دیگر، دانیل ای. فریمن، موسیقی شناس آمریکایی، نویسنده اولین تک نگاری مدرن درباره Mysliveček بود.

زیرنویس Il Boemo 2022 - بلو سابتايتل

این فیلم برای نمایش در رقابت اصلی هفتادمین جشنواره بین‌المللی فیلم سن سباستین در 19 سپتامبر 2022 انتخاب شد.

دیدگاهتان را بنویسید