دانلود زیرنویس فیلم Har Har Mahadev 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Har Har Mahadev 2022 زیرنویس فیلم هندی هار هار ماهادف یک فیلم درام تاریخی حماسی به زبان مراتی محصول 2022 به نویسندگی و کارگردانی Abhijeet Deshpande است که توسط Zee Studios به همراه Sunil Phadtare و تحت عنوان Shree Ganesh Marketing And Films تولید شده است. سوبوده باوه در نقش چاتراپاتی شیواجی ماهاراج و شاراد کلکار در نقش باجی پرابهو دشپاند در نقش اصلی و آمروتا خانویلکار، نیشیگاندا واد، سیالی سانجیف، هاردیک جوشی، میلیند شینده، کیشور کادام، نیتیش چاوان و آشوک شینده نقش‌های فرعی را ایفا می‌کنند. این فیلم درباره داستان الهام بخش باجی پرابهو دشپانده، ژنرال چاتراپاتی شیواجی ماهاراج است که به همراه ارتش 300 سرباز خود با 12000 سرباز بیجاپوری جنگیدند. این فیلم در 25 اکتبر 2022 در سینما اکران شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Har Har Mahadev 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Har Har Mahadev 2022 این فیلم در مورد داستان الهام بخش یک نبرد واقعی است که در آن تنها 300 سرباز به رهبری باجی پرابهو دشپنده، فرمانده چاتراپاتی شیواجی ماهاراج با 12000 سرباز بیجاپوری در نبرد پاوان خند می جنگند.

زیرنویس فیلم Har Har Mahadev 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Har Har Mahadev 2022 تیزر این فیلم در 4 مارس 2022 منتشر شد که شامل صداپیشگی توسط راج تاکری بود. تریلر این فیلم در 10 اکتبر 2022 منتشر شد و در کمتر از 24 ساعت در یوتیوب 5 میلیون بازدید داشت.

این فیلم در 25 اکتبر 2022 در سینما اکران شد. همچنین اولین فیلم مراتی بود که به زبان‌های هندی، تامیل، تلوگو و کانادایی اکران شد. هار هار مهادف با تحسین منتقدان روبرو شد، با تاکید بر کارگردانی، عملکرد بازیگران، فیلمبرداری، جلوه های بصری و وزن احساسی.

دانلود زیرنویس فیلم هندی هار هار ماهادف 2022 «با آغوش باز این تلاش خلع سلاح را با تاریخ انجام دهید. این یک تجربه یک عمر است. قدرتمند و متقاعدکننده، با برخی از سکانس‌هایی که برای ایجاد غاز طراحی شده‌اند.» شلمش مور از سایت Koimoi.com به این فیلم 3.5 از 5 ستاره داد و نوشت: «هار هار مهادف توسط داستانی هدایت می‌شود که قبلاً گفته شده است، اما به دلیل برخورد عاطفی‌اش همچنان شایسته تماشای شما در صفحه بزرگ است. این چیزی بیش از یک درام جنگی است!» میهیر بانیج از روزنامه تایمز هند به فیلم 3 ستاره از 5 ستاره داد و گفت: «فیلم در خلق یک نمایش بزرگ موفق است، اما ارزش تکرار در داستان باعث می شود که این فیلم از بین برود. روح.”

زیرنویس Har Har Mahadev 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم هندی هار هار ماهادف 2022 شاهین ایرانی از OTTplay با امتیاز 3 از 5 ستاره نوشت: «هار ماهادف در آخرین ساعت فیلم درخشش سینمایی است. تا آن مرحله، شما فقط سعی می کنید بفهمید که داستان به کجا می رود و به کجا منتهی می شود. حتی در آن زمان، اگرچه جلوه‌های بصری فراتر از جذابیت هستند، موسیقی جذاب نیست.» مایور ساناپ از سایت Rediff.com آن را یک “درام جنگی پر احساس” می نامد و از بازیگران قدردانی می کند. به طور کلی او نوشت: «هار ماهادف بدون نقص نیست و پتانسیل بیشتری را داشت. اما به کارگردان دشپنده که تلاش کرد داستان را لایه ای و از نظر احساسی تکان دهنده بسازد، قدردانی می کنیم. با امتیاز 2.5 از 5 ستاره سامیر اهیر از فیلم‌های ناطق کارگردانی را مورد انتقاد قرار داد، اما از عملکرد کلکار، خانویلکار و سانجیف قدردانی کرد و نوشت: «عمل برق‌آور شراد کلکار، دید متوسط ابیجیت دشپنده را در این داستان افسانه‌ای نجات می‌دهد». به همین ترتیب، Film Information نقدهای مثبتی داد، و به کارگردانی تاثیرگذار دشپنده، دیالوگ ها، دوربین سادیننی اشاره کرد، اما از تدوین انتقاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید