دانلود زیرنویس فیلم Ginna 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Ginna 2022 زیرنویس فیلم هندی جینا یک فیلم کمدی رمانتیک و اکشن ترسناک به زبان تلوگو محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی Eeshaan Suryaah، بر اساس داستان و فیلمنامه ای از G. Nageswara Reddy و Kona Venkat است. توسط Mohan Babu، AVA Entertainment و 24 Frames Factory تولید شده است. در این فیلم ویشنو مانچو، پایال راجپوت، سانی لئونه، ونلا کیشور و راگو بابو ایفای نقش می‌کنند. آهنگسازی فیلم توسط Anup Rubens ساخته شده است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Ginna 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Ginna 2022 فیلمبرداری اصلی در آوریل 2022 آغاز شد و عنوان Ginna در ژوئن 2022 اعلام شد. این فیلم ابتدا برای اکران در 5 اکتبر برنامه ریزی شده بود. اما به دلیل تاخیر در پست تولید، در ۲۱ مهرماه منتشر شد و با استقبال و نقدهای خوبی از سوی مخاطبان و منتقدان مواجه شد.

دانلود زیرنویس فیلم هندی جینا 2022 موسیقی متن، موسیقی متن و موسیقی فیلم توسط Anup Rubens و رقص هر آهنگ متفاوت توسط Prabhu Deva، Prem Rakshith و Ganesh Acharya ساخته شده است. اولین آهنگ جینا توسط دختران دوقلوی ویشنو، آریانا و ویویانا خوانده شد که اولین آواز خود را آغاز کردند.

زیرنویس فیلم Ginna 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Ginna 2022 این فیلم تولید خود را در مارس 2022 در حیدرآباد و تیروپاتی آغاز کرد. این فیلم به زبان تلوگو، علاوه بر نسخه‌های دوبله شده به زبان‌های هندی، تامیل و مالایالام به طور همزمان در ۲۱ اکتبر منتشر شد.

زیرنویس فیلم هندی جینا 2022 روناک کوتچا از تایمز ایندیا به این فیلم 3 از 5 ستاره داد و نوشت: «جینا یک ماجرای درهم و برهم است که به چیزهایی مانند منطق، بازی‌های عالی و باورپذیری توجهی نمی‌کند، تا زمانی که بتواند به مخاطبانش احساسی بدهد. وقت بخیر و یک خنده خوب. و بیش از یک بار موفق به انجام این کار می شود.” 123Telugu به فیلم با 3 از 5 ستاره با برچسب Timepass Comedy امتیاز داد، News18 با ذکر یک بار تماشای کمدی سرگرمی 3 از 5 ستاره را به این فیلم داد. هانس ایندیا به این فیلم 3 از 5 ستاره داد و نوشت: “Ginna” یک سرگرم کننده کامل است و تماشاگران را به داشتن یک آخر هفته خوب جذب کرد! ساکشی پست به این فیلم امتیاز 2.5 از 5 ستاره داد و نوشت: “جینه مطمئناً همه شما را در برخی صحنه ها می خنداند. در کل، یک تلاش رضایت بخش”.

زیرنویس Ginna 2022 - بلو سابتايتل

Ginna با مجموعه‌های 9.05 کرور روپیه در سرتاسر جهان به نمایش خود پایان داد و 75 هزار دلار در بازار ایالات متحده و کانادا جمع آوری کرد. حقوق زبان هندی Ginna bhai به قیمت رکورد 10 کرور فروخته شد و Ginna از 2 دسامبر 2022 در Amazon_Prime_Video به زبان‌های تلوگو و مالایایی پخش می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید