دانلود زیرنویس فیلم Float 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Float 2022 یک فیلم ترسناک ماوراء الطبیعه آمریکایی محصول 2022 است که درباره دوستان جوانی در سفری به رودخانه با یک نیروی ماوراء الطبیعه مرگبار روبرو می شود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Float 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Float 2022 جوان، زیبا و پر از زندگی، وبلاگ نویس کالی (کیت میهو) و دوستانش برای شناور سالانه خود به سمت رودخانه می روند، اما این اولین بار از زمانی است که دوستشان OD در سال گذشته غرق شد.

مهمانی آنها مرگبار می شود زیرا یک نیروی ماوراء الطبیعه شوم آنها را در یک کشمکش مرگ و زندگی فرو می برد و آنها را مجبور می کند تا با ترس های خود روبرو شوند و آنها به یکدیگر بپیوندند و یکی یکی بمیرند…

نوشته، تهیه کنندگی و کارگردانی زک لاک (تهیه کننده Black Christmas، 2019). تهیه کنندگی جاستین اندرسون، جنسین کار، ربکا رافر و مایکی بیل تیلور.

دانلود زیرنویس فیلم شناور 2022 در تولید مشترک The Rotting Press-The Straits بازیگرانی چون کایا کلمن (بازی خطرناک: قتل های میراث)، اسکارلت اسپردوتو (آنهایی که دور می شوند)، گرانت مورنینگ استار (میتوک)، کیت میهو، کریستینا نگوین (شیر)، مت وایز، میگل مونوز ، کریستوبال ریس و اوفلیا لیختنشتاین.

زیرنویس فیلم Float 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Float 2022 در پایان، لاک به اولین فیلمی می رسد که اگرچه کاملاً موفق نیست، قابل تماشا است و عناصر جالبی دارد. همچنین این امکان وجود دارد که بینندگان نزدیک به سن شخصیت نسبت به من، برخی از آنها را بیشتر از من مرتبط بدانند. بین آن و محیط تابستانی آن، می تواند کرایه فرار مناسبی را در یک شب سرد زمستانی داشته باشد.

زیرنویس Float 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم شناور 2022 جیمز امانوئل شاپیرو از XYZ Films اظهار داشت: «تعداد کمی از مردم ژانر ترسناک را می شناسند و چیزی که باعث می شود ترسناک بیشتر از زک لاک باشد. بنابراین وقتی به من گفت کارگردانی اولین فیلمش را بر عهده دارد، مجبور شدم روی آن کار کنم. من از این که فیلم به همان خوبی که انتظار داشتم به نمایش درآمد بسیار هیجان‌زده بودم و نمی‌توانم صبر کنم تا #Float به عنوان یکی از بهترین فیلم‌های ترسناک ۲۰۲۲ شناخته شود.»

دیدگاهتان را بنویسید