دانلود زیرنویس فیلم Detective Knight: Redemption 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Detective Knight: Redemption 2022 زیرنویس فیلم شوالیه کارآگاه: رستگاری (همچنین با نام ساده شوالیه کریسمس نیز شناخته می شود) یک فیلم اکشن کریسمس آمریکایی محصول سال 2022 به کارگردانی ادوارد جان دریک، بر اساس فیلمنامه ای از دریک و کوری لارج و تهیه کنندگی لارج، رندال امت و جورج فورلا است. به عنوان دومین قسمت از سه گانه Detective Knight و دنباله ای بر Detective Knight: Rogue (2022)، پل جوهانسون و بروس ویلیس در آن بازی می کنند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Detective Knight: Redemption 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Detective Knight: Redemption 2022 پس از وقایع Rogue، کارآگاه جیمز نایت به دلیل قتل وینا و بریگا در زندان است. در طول فصل کریسمس، نایت در میانه فرار از زندان گرفتار می شود که توسط یک متعصب خشن به نام بمب افکن کریسمس و شاگردانش بابا نوئل هدایت می شود. او برای از بین بردن تروریست ها در ازای بازگرداندن خود به خدمت معامله می کند. در حالی که سرسپردگان بمب افکن شهر را به وحشت انداخته اند، نایت باید به دنبال عدالت باشد.

دانلود زیرنویس فیلم شوالیه کارآگاه: رستگاری 2022 در اکتبر 2021، بروس ویلیس برای بازی پشت سر هم با شوالیه شیطان در ونکوور، کانادا، از 17 نوامبر تا دسامبر، برای بازی در یک فیلم اکشن تحت عنوان شوالیه کریسمس، توسط نویسنده و کارگردان ادوارد جان دریک قرارداد امضا کرد. 14، 2021. فیلمبرداری تا 9 ژانویه 2022 به پایان رسید، در حالی که تایید شد که ویلیس و ترور گرتزکی نقش خود را برای هر دو فیلم تکرار کردند. در سپتامبر 2022، کریسمس نایت دوباره به Detective Knight: Redemption تغییر نام داد و تاریخ اکران آن 9 دسامبر 2022 تعیین شد. تا نوامبر 2022، لوچلین مونرو، کوری لارج، میراندا ادواردز و بو میرچوف قرار بود نقش‌های خود را از اولین فیلم بازی کنند، در حالی که ویلو شیلدز، جک کیلمر، آلوارو کالدرون و پل جوهانسون به بازیگران اضافه شدند. شوالیه کارآگاه: رستگاری یکی از آخرین فیلم هایی است که ویلیس در آن نقش آفرینی کرد که به دلیل تشخیص آفازی از بازیگری کناره گیری کرد.

زیرنویس فیلم Detective Knight: Redemption 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Detective Knight: Redemption 2022 توسط Lionsgate Films در سینماهای محدود و VOD در 9 دسامبر 2022 منتشر شد و پس از آن در 17 ژانویه 2023 بر روی DVD و Blu-ray منتشر شد.

زیرنویس Detective Knight: Redemption 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم شوالیه کارآگاه: رستگاری 2022 راجر مور، از Movie Nation، امتیاز 1.5/4 را به این فیلم داده است و به طور خلاصه می‌گوید: «فقط امیدواریم که جان مک‌کلین یک بار و آینده به خوبی جبران شده باشد و بازنشستگی او به اندازه درآمد او راحت باشد، حتی اگر این ایده هیچ‌کس نباشد. از “رستگاری”.”

دیدگاهتان را بنویسید