دانلود زیرنویس فیلم Battle for Pandora 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Battle for Pandora 2022 پس از اینکه یک سیگنال کمک از یک کشتی تحقیقاتی به زمین بازمی گردد، نیروی فضایی ایالات متحده یک کشتی نجات را به قمر پاندورا زحل می فرستد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Battle for Pandora 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Battle for Pandora 2022 اما هنگامی که آنها سعی می کنند فرود بیایند، متوجه می شوند که یک گونه انسان نمای بسیار تکامل یافته در آن زندگی می کند. تام سایزمور، کریستوس اندروز و مارک اندرو ریکتسون بازیگران اصلی این فیلم هستند. بله، این به همان اندازه که انتظارش را دارید وحشتناک به نظر می رسد، اما حداقل در مورد The Asylum این تمام نکته است. آنها آواتار را با The Abyss در این ترکیب کردند. من آن را اجاره نمی کنم، اما تریلر برای خندیدن جالب است.

زیرنویس فیلم Battle for Pandora 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Battle for Pandora 2022 پس از اینکه یک سیگنال کمک از یک کشتی تحقیقاتی به زمین بازمی گردد، نیروی فضایی ایالات متحده یک کشتی نجات را به پاندورا، قمر زحل می فرستد. اما هنگامی که آنها سعی می کنند به زمین بنشینند، متوجه می شوند که پاندورا در حال حاضر توسط یک گونه انسان نما بسیار تکامل یافته زندگی می کند که زندانیان زمینی خود را بدون جنگ رها نمی کند.

زیرنویس Battle for Pandora 2022 - بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم نبرد برای پاندورا 2022 یک فیلم ساختگی است که توسط The Asylum به کارگردانی نوح لوک، فیلمساز ساخته شده و از دیگر فیلم‌های The Asylum به نام‌های Jungle Run، Python of Jungle، Moon Crash، Thor: God of Thunder و Attack on Titan است. فیلمنامه توسط رولف کانفسکی نوشته شده است. این فیلم توسط دیوید ریماوی، دیوید مایکل لات و پل بیلز تهیه شده است. The Asylum فیلم Noah Luke’s Battle for Pandora را از 2 دسامبر 2022 در سینماهای منتخب ایالات متحده + در VOD اکران می کند – اکنون برای تماشا در دسترس است. کسی به آن علاقه مند است؟ به نظر سرگرم کننده است؟

دیدگاهتان را بنویسید