دانلود زیرنویس سریال Vikings: Valhalla 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Vikings: Valhalla 2022 ارتش وایکینگ ها که برای انتقام از یک قتل عام در انگلستان نقشه می کشند، در کاتگات گرد هم می آیند – اما خواهر و برادر لیف و فریدیس نوع متفاوتی از قصاص را انجام می دهند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس سریال Vikings: Valhalla 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Vikings: Valhalla 2022 لیف برای نجات جان فریدیس موافقت می کند که به محاصره لندن توسط کانوت و هارالد بپیوندد. ملکه اِما پسر خوانده ادموند را می فرستد تا کمک یک متحد را بگیرد.

در یک سفر زیارتی، فریدیس و حزبش به طرز وحشیانه ای مورد حمله قرار می گیرند. هارالد و لیف در جستجوی مسیری از میان باتلاق‌های نزدیک لندن هستند تا ادموند تاجگذاری کند.

دانلود زیرنویس سریال وایکینگ ها: والهالا 2022 لیف پیشنهاد حمله جسورانه ای را به لندن می دهد، حمله ای که اِما و گادوین می ترسند ادموند پادشاه پسر بی پروا و بی پروا آن را شکست دهد.

زیرنویس سریال Vikings: Valhalla 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Vikings: Valhalla 2022 توطئه ها، خیانت ها و سیاست در روزی که پادشاهی جدید تاج و تخت انگلستان را به دست می گیرد، حکومت می کند. لیف به عنوان یک قهرمان مورد ستایش قرار می گیرد اما به طور مخفیانه ایمان او را زیر سوال می برد.

فریدیس به کاتگات باز می گردد و به یک نظم مقدس می پیوندد. کانوت قدرت خود را در انگلستان مستحکم می کند. Kåre از مکان مقدس یک تروما در دوران کودکی بازدید می کند.

زیرنویس سریال وایکینگ ها: والهالا 2022 اولاف با Kåre پیمان می بندد که Kattegat برای دفاع از خود آماده می شود. در غیاب کانوت، پدرش، سوئین فورکبرد، تاج و تخت انگلستان را با ادموند تقسیم می کند.

زیرنویس Vikings: Valhalla 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس وایکینگ ها: والهالا 2022 اولاف و کاره نیروهای خود را جمع می کنند تا به کاتگات حمله کنند. دسیسه کاخ بر سر کنترل تاج و تخت انگلستان منجر به چرخش غیرمنتظره ای از وقایع می شود.

دیدگاهتان را بنویسید