دانلود زیرنویس سریال The Strongest Sage with the Weakest Crest 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال The Strongest Sage with the Weakest Crest 2022  حدود 5000+ سال پیش در زندگی قبلی خود با نام “گایوس” شناخته می شد، خود را به عنوان ماتیاس تناسخ داد تا با جادوی تناسخ خود یک تاج جدید به دست آورد که بهتر از “اول تاج” او بود. او پس از تناسخ در قالب “چهارم تاج” توانست با موفقیت به هدف خود دست یابد. هدف اصلی او در زندگی کسب قدرت است تا بتواند با هیولاهای قدرتمند در فضای بیرونی مبارزه کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس سریال The Strongest Sage with the Weakest Crest 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال The Strongest Sage with the Weakest Crest 2022 دختری از خانه آبندروث. او از روز اولی که ماتیاس را ملاقات کردند علاقه زیادی به ماتیاس داشت و “اولین تاج” را درست مانند تناسخ قبلی ماتیاس به دوش می کشد.

زیرنویس سریال The Strongest Sage with the Weakest Crest 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Strongest Sage with the Weakest Crest 2022 سومین دختر خانه لپوسیوس. او بهترین دوست لوری است و “دوم کرست” را یدک می کشد. اگرچه قدرت جادویی او کمتر از ماتیاس و لوری است، اما در مهارت های تیراندازی با کمان خوب عمل کرده است.

زیرنویس The Strongest Sage with the Weakest Crest 2022 - بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال قوی ترین حکیم با ضعیف ترین تاج 2022 او که با نام «آرییس اژدهای سیاه» نیز شناخته می‌شود، یکی از قدیمی‌ترین و قوی‌ترین اژدهایی است که هنوز زنده است. او تنها کسی است که هویت واقعی ماتیاس را پس از هزاران سال پس از اتحاد دوباره می‌داند و بنا به درخواست او تصمیم گرفت آن را مخفی نگه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید