دانلود زیرنویس سریال The Book of Boba Fett 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال The Book of Boba Fett 2021 جدیدترین “Daimyo” از Tatooine، یک شکارچی فضل سابق، و کلون پدرش Jango Fett. موریسون گفت این سریال فرصتی بود برای کشف گذشته شخصیت و نشان دادن آنچه برای او بین رویدادهای Return of the Jedi (1983) و فصل دوم The Mandalorian (2020) اتفاق افتاده است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس سریال The Book of Boba Fett 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال The Book of Boba Fett 2021 او بر «نوع خشونت در حال جوشیدن» و میل فت برای انتقام و همچنین تنهایی او تمرکز کرد، که ناشی از تماشای مرگ پدرش در سن جوانی بود. این به این ایده کمک می کند که او خانواده جدیدی را در قبیله ای از مهاجمان توسکن در کتاب بوبا فت پیدا می کند.

زیرنویس سریال The Book of Boba Fett 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Book of Boba Fett 2021 از تصاویر آرشیو دنیل لوگان به عنوان فت جوانی که برای فیلم Star Wars: Episode II – Attack of the Clones (2002) فیلمبرداری شده بود، استفاده شد، در حالی که فینگان گارای به عنوان بازیگر سر صحنه برای فت جوان خدمت کرد. موریسون همچنین در فلاش بک Grogu’s Order 66 صداپیشگی سربازان کلون را بر عهده دارد.

زیرنویس The Book of Boba Fett 2021 - بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال کتاب بابا فت 2021 یک مزدور نخبه و قاتل در خدمت Fett. پدرو پاسکال در نقش دین جارین / ماندالوریان: یک شکارچی فضل ماندالوریایی که فت و شاند قبلاً در جستجویش به او کمک کرده بودند.

دیدگاهتان را بنویسید