دانلود زیرنویس سریال Dinotopia 2002 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Dinotopia 2002 یک مینی سریال است که توسط Hallmark ساخته شده است. در سال 2002 از شبکه ABC پخش شد. این مینی سریال به جای کتاب‌هایی که در دوره ویکتوریایی اتفاق می‌افتد، در دوران مدرن روایت می‌شود و داستان دو برادر ناتنی، کارل و دیوید اسکات را دنبال می‌کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس سریال Dinotopia 2002 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Dinotopia 2002 کارل و دیوید در حال پرواز در هواپیما در میان طوفان هستند. پدر آنها، فرانک اسکات، تصمیم می گیرد به کارل اجازه دهد کار را به دست بگیرد و به خواب می رود. کارل آنها را به سمت طوفان می برد، که هواپیما به آن برخورد می کند و هواپیمای کوچک درست در سواحل دینوتوپیا سقوط می کند.

زیرنویس سریال Dinotopia 2002 - بلو سابتايتل

زیرنویس Dinotopia 2002 سایروس کراب شبیه لی کراب، پدرش است که به ویل و آرتور دنیسون کمک می کند تا به شهر واترفال بروند. در مینی سریال، کوروش آنها را به شهر آبشار می برد. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که در کتاب ها، برای ورود به شهر واترفال، باید با یک Wing Ambassador سوار شوید. با این حال، در سریال، آنها به سادگی با سفر پیاده وارد می شوند.

زیرنویس Dinotopia 2002 - بلو سابتايتل
دانلود زیرنویس سریال دایناتوپیا 2002 ماریون سویل جای سیلویا رومانو را می گیرد که علاقه ی عاشقانه ویل به کتاب هاست. او مورد علاقه هر دو برادر در سریال نیز هست و چندین بار بر سر او دعوا می کنند. ویل در اولین کتاب از این مجموعه، در مدتی که در شهر درختی بود، به پسران دیگر ملحق می‌شود و با ایجاد صداهای رکس تیرانوسوروس، دختر را در محله‌شان می‌ترساند. در فیلم‌ها، کارل مخفیانه وارد اتاق دختر می‌شود و از ماریون می‌خواهد تا با او به شنا برود.

دیدگاهتان را بنویسید