توصیه سرمربی آرسنال بعد از غلبه بر کرونا: در خانه بمانید!

توصیه سرمربی آرسنال بعد از غلبه بر کرونا: در خانه بمانید!

سرمربی اسپانیایی آرسنال بعد از ابتلای به ویروس کرونا و شکست دادن آن توصیه‌ای برای مردم داشت.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، مایکل آرتتا، سرمربی اسپانیایی آرسنال به ویروس کووید ۱۹ مبتلا شد اما توانست این ویروس را شکست دهد.

او گفت: من به کرونا مبتلا شدم اما خوشبختانه الان کاملا خوب شده‌ام و مشکلی ندارم. بعد از دیدار برابر المپیاکوس باشگاه با من تماس گرفت و اعلام کردند که با توجه به اینکه مالک المپیاکوس کرونا داشت ما هم در خطر هستیم. در آن لحظه بسیار نگران شدم. فورا به پزشک باشگاه زنگ زدم و از او خواستم که بازیکنان را مورد بررسی قرار دهد.

آرتتا ادامه داد: نشانه‌های کرونا را به صورت واضح احساس می‌کردم. نگران شده بودم چرا که بازیکنان و مسئولان باشگاه هم در ارتباط با من بودند. با مسئولان لیگ جزیره و باشگاه منچسترسیتی هم که قرار بود بازی کنیم تماس گرفتم و خیلی سریع این دیدار لغو شد. روزهای سختی را تجربه کردم. از سرفه‌های خشک و اذیت کننده تا بالا رفتن درجه تب و ناراحتی در سینه و البته نگرانی و ترس از ابتلا شدن دیگر افرادی که در ارتباط با من بودند.

سرمربی آرسنال ادامه داد: الان شرایط خیلی بهتر شده است. از مردم خواهش می‌کنم که در خانه‌های خود باقی بمانند. وضعیت در انگلیس نسبت به دیگر کشورها از جمله اسپانیا بهتر است. می‌دانم که مردم در اسپانیا در چه شرایط سختی زندگی می‌کنند. خواهش می‌کنم در منزل بمانید تا به این ویروس مبتلا نشوید.

او در پایان گفت: ما در این شرایط باید در کنار یکدیگر باشیم و با هم همکاری داشته باشیم. باید به پزشکان و پرستاران کمک کنید. افرادی که سن و سال بالایی دارند بیشتر در معرض خطر هستند و حداقل اجازه ندهیم تا بیمارستان‌ها شلوغ شوند چرا که در این صورت افراد سالخورده یا کسانی که بیماری‌های مزمنی دارند بیشتر در خطر قرار می‌گیرند. باید جلوی انتشار ویروس را گرفت و بهترین راهکار ماندن در خانه است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید