تقویت روحیه مشورت اولویت کار شورای ششم شیراز باشد

تقویت روحیه مشورت اولویت کار شورای ششم شیراز باشد
عکس آرشیوی است.

  نماینده ولی‌فقیه در فارس با بیان اینکه مشورت این است که انسان صحبت‌های مختلف را بدون هیچ غرض و پیش داوری بشنود و بهترین را انتخاب کند، خواستار تقویت روحیه مشورت به عنوان یک اولویت مهم شورای ششم شیراز شد.

آیت‌الله لطف‌الله دژکام پنج‌شنبه ١۴ مرداد در آیین تحلیف شورای ششم شیراز با بیان اینکه با مشورت، خدواند افراد را به بهترین کارها هدایت می‌کند، گفت: مشورت کردن روحیه می‌خواهد و گاهی ممکن است یک نفر عضو شورا باشد اما تک روی کند و این با مشورت هماهنگ نیست.
او با یادآوری این نکته که شیراز سرچشمه فرهنگ، حلم و صبر است و مردم با این مسائل آشنا هستند، گفت: امید است این جهت را شورای ششم مدنظر قرار دهد و با یک نگاه مشورتی برای شهر تصمیم گرفته بگیرد.
امام جمعه شیراز همچنین خاطرنشان کرد: از شورای جدید توقع دارم که نگاه مشورتی فرهنگی را از بنده دریغ نکنند.
آیت‌الله دژکام ابراز امیدواری کرد که شورای جدید شهر شیراز توفیقات خوبی در راستای اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی کسب کند و مردم ما از تلاش آنها خشنود باشند.

ساماندهی اطراف حرم شاهچراغ(ع) اولویت کاری شورای ششم شیراز باشد
استاندار فارس نیز در این مراسم بیان کرد: طی چهار سال گذشته شاهد تلاش‌های خوبی از شوی شورای پنجم شیراز، شهرداران، شوراهای روستاها و دهیاران استان بودیم که جای تقدیر و سپاسگزاری دارد.
عنایت‌الله رحیمی گفت: امید است شوراهای ششم در مسیر تقویت پایه‌های مردم سالاری دینی گام های مهمی بردارند.
او با بیان اینکه مهمترین اولویت و کار شورا، انتخاب شهردار است، از شوراییان شیراز خواست با تعمق و تفکر و شناخت بیشتری شهردار این کلانشهر را انتخاب کنند.
استاندار فارس همچنین خواستار صیانت از نهاد شورا و ترجیح منافع عمومی نسبت به منافع شخصی شد و گفت: همواره حامی شوراها بوده و خواهم بود.
رحیمی اضافه کرد: ساماندهی اطراف حرم شاهچراغ(ع) اولویت کاری شورای ششم شیراز باشد.
منبع: ايسنا

دیدگاهتان را بنویسید