تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش ایسنا، علی کریمی فیروزجائی در نشست علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:
احمدحسین فلاحی به همراه ۹ نفر از نمایندگان به وزیر کشور: لزوم رسیدگی به دخالت‌های غیرکارشناسی استاندار همدان در همه امور. به وزیر نیرو: لزوم تسریع در تامین آب شرب شهرستان همدان.
جلال محمودزاده نماینده مهاباد به رئیس جمهور و وزیر کشور: ضرورت رعایت اصول قانونی و ارزیابی‌های زیست محیطی در صدور سایت‌های پسماند زباله شهری.
بهروز محبی نجم‌آبادی و ۵۴ نفر از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش: لزوم تسریع در اجرای مصوبه اعمال آخرین مدرک فرهنگیان.
حسینی امامی راد به همراه ۵۴ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: لزوم تسریع در رسیدگی به آمار قربانیان ویروس کرونا.
رسول فرخی به همراه ۳۰ نفر از نمایندگان به وزیر راه و شهرسازی: ضرورت بررسی و بازنگری در بخشنامه بنیاد مسکن درباره تفکیک زمین روستاییان. به رئیس جمهور: لزوم تبدیل وضعیت شاغلان شرکتی، قراردادی و ضرورت جذب نیرو توسط سازمان استخدامی کشور با ایجاد فرصت برابر برای همه، به رئیس جمهور و وزرای اقتصاد و جهاد کشاورزی: ضرورت برنامه ریزی به موقع برای جبران خسارت کشاورزی و باغداران به ویژه کشاورزان محترم بخش دیلمان و پیرکوه استان گیلان.
معین الدین سعیدی به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: لزوم اجرای کامل بیمه صیادان و لحاظ این شغل به عنوان یکی از مشاغل سخت. به وزیر آموزش و پرورش: لزوم جذب نیروهای آموزشی موسوم به کارنامه سبز.
حسین میرزایی نماینده اصفهان به رئیس جمهور: لزوم شفاف سازی در خصوص کمک هزینه افطاری واریز شده به حساب طلاب و روحانیون.
احمد محرم زاده به همراه ۳۴ نفر از نمایندگان به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: چرا درباره زیرساخت های مناطق محروم و کمتر توسعه یافته اقدام جدی به عمل نمی‌آید؟ به وزیر میراث فرهنگی و گردشگری: لزوم اقدام عملی درخصوص ثبت جهانی بقعه شیخ شهاب الدین اهری.
عباس جهانگیرزاده به وزیر نیرو: لزوم تسریع در رفع کمبود و قطعی مکرر آب در روستاهای مرزی استان اردبیل. به وزیر آموزش و پرورش: ضرورت رسیدگی به افزایش بی رویه شهریه مدارس غیرانتفاعی.
مهدی طغیانی به وزیر آموزش و پرورش و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری: ارائه گزارش از اجرای قانون الزام دولت در تعیین سرفصل جنایات و توطئه‌های آمریکا در کتاب‌های درسی مدارس و دانشگاه‌ها.
احمد مرادی نماینده بندرعباس به وزیر آموزش و پرورش: ضرورت بازنگری در برگزاری امتحانات پایه‌های نهم و دوازدهم در شرایط کرونایی.
علی اکبر علیزاده برمی به همراه ۵۰ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور و وزیر امور خارجه: لزوم رعایت فرمان و سیاست قطعی رهبری و قانون اقدام راهبردی رفع تحریم‌ها در مذاکرات هسته‌ای.
انتهای پیام
منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید