افتتاح چند طرح ورزشی و رفاهی در دانشگاه شهید بهشتی

افتتاح چند طرح ورزشی و رفاهی در دانشگاه شهید بهشتی

چندین طرح ورزشی و رفاهی دانشگاه شهید بهشتی با حضور دکتر غلامرضا غفاری، سرپرست سازمان امور دانشجویان به بهره برداری رسید.

به گزارش ایسنا، دکتر غلامرضا غفاری طی بازدید از دانشگاه شهید بهشتی و افتتاح این طرح‌ها گفت: فراهم کردن امکانات ورزشی در افزایش شور و نشاط و سلامت دانشجویان موثر است و نتیجه نهایی آن بهبود عملکرد تحصیلی دانشجویان و افزایش دستاوردهای علمی است.
وی افزود: وقتی دانشگاه شهید بهشتی به عنوان یک دانشگاه مطرح از نظر علمی در کشور فعالیت می کند و دانشجویان آن انتظار دارند این دانشگاه از نظر امکانات ورزشی و رفاهی نیز در سطح بالایی باشد و افتتاح طرح‌های عمرانی امروز، نتیجه تلاش مسئولان این دانشگاه در این بخش است.
سرپرست سازمان امور دانشجویان با تاکید بر حمایت این سازمان از برنامه‌های توسعه سرانه ورزشی و امکانات رفاهی دانشگاه شهید بهشتی تا رسیدن به استاندارد کشوری گفت: اقدام این دانشگاه در استفاده از توان بخش خصوصی و ظرفیت خیرین آموزش عالی اقدام بسیار مثبتی است و باید استمرار داشته باشد.
دکتر تقی‌زاده، معاون پشتیبانی و توسعه منابع سازمان امور دانشجویان نیز گفت: در بازدید از این دانشگاه، شاهد رشد مناسب پروژه‌های ورزشی و رفاهی، بازسازی‌ها و تجهیز اماکن ورزشی بودیم که این تغییرات قطعاً در بهبود وضعیت تحصیلی دانشجویان مشاهده خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه اقدامات اخیر بخش عمرانی در دانشگاه شهید بهشتی، چهره جدیدی به این دانشگاه با قدمت طولانی بخشیده است گفت: امیدواریم شرایط حضور دانشجویان در ترم تحصیلی جدید فراهم شود و محیط دانشگاه ها به دوران پر نشاط خود بازگردد.
طبق اعلام روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، در جریان این بازدید، تجهیز آشپزخانه مرکزی، سالن‌های بدن‌سازی، بازی، توزیع غذا و ورزش ایروبیک در خوابگاه دختران و همچنین سالن‌های بدنسازی، کشتی و رزمی، بازی، تنیس و مطالعه خوابگاه پسران، و نیز پیست دو ومیدانی و ساختمان خوابگاه کچویی به بهره داری رسید.

دیدگاهتان را بنویسید