آلکنو: والیبال روسیه قهرمان المپیک خواهد شد

آلکنو: والیبال روسیه قهرمان المپیک خواهد شد

سرمربی والیبال ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو می گوید که روسیه قهرمان المپیک خواهد شد.

به گزارش ایسنا، ولادیمیر آلکنو سرمربی والیبال ایران در المپیک توکیو و سرمربی سابق تیم ملی روسیه در خصوص فینالیست شدن تیم ملی والیبال روسیه گفت: روسیه شایسته حضور در فینال المپیک بود و معتقدم که این تیم قهرمان المپیک خواهد شد چرا که آنها با روحیه ای خوب به مصاف حریف خواهند رفت.
او ادامه داد: به بازیکنان روسیه آفرین می گویم چرا که آنها موفق شدند برزیل قدرتمند را متوقف کرده و شکست دهند. فکر می کنم آنها یک سطح بالاتر از دیگر تیم ها بوده و بهتر از دیگران بازی می کنند.
به گزارش ایسنا،  آلکنو، هدایت تیم ملی روسیه در المپیک ۲۰۱۲ لندن را برعهده داشت و توانست به فینال این رقابت ها برسد و با کسب مدال طلا افتخار آفرینی کند. این مربی روسی در المپیک ۲۰۲۰ توکیو هدایت ملی پوشان ایران را برعهده گرفت که موفق نشد نتیجه خوبی به دست آورد چرا که ایران در مرحله گروهی المپیک حذف شد.
در مرحله نیمه نهایی بازی های والیبال المپیک ۲۰۲۰ دو تیم والیبال آرژانتین و فرانسه به مصاف هم رفتند که در آخر تیم ملی والیبال فرانسه در یک بازی زیبا موفق شد آرژانتین را با نتیجه سنگین ۳ بر صفر شکست دهد.
همچنین تیم ملی والیبال برزیل به مصاف روسیه رفت که روسیه در یک رقابت نزدیک توانست با نتیجه ۳ بر یک برزیل مدعی اصلی قهرمانی این رقابت ها را شکست دهد تا این تیم اولین فینالیست المپیک نام بگیرد.
با این نتیجه، دو تیم فرانسه و روسیه باید صبح شنبه برای کسب مدال طلا با یکدیگر به رقابت بپردازند. همچنین در دیدار رده بندی تیم ملی والیبال برزیل به مصاف آرژانتین خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید